Амстердам

Амстердам - ​​місто контрастів, де стара патріархальна європейська архітектура поєднується з вільним стилем життя. У столиці Нідерландів, яку також називають Північною Венецією, маса можливостей для культурного і пізнавального туризму. Тут можна вивчати хитросплетіння каналів і побачити шедеври живопису голландських майстрів, а можна випити кави зі space cake (тістечком з коноплями) в Coffee shop - одне іншому не заважає, щоб пізнати Амстердам з усіх боків.
 
ЕКСКУРСІЇ
Пішохідна оглядова екскурсія по місту, екскурсія по каналах, а також на велосипеді. Екскурсії по алмазним фабрикам.
Амстердам - ​​один з найбільших художніх та музейних центрів світу. Кожен знайде тут щось зі сфери своїх інтересів. Від Рейхсмузеума з шедеврами Рембрандта, музею Ван Гога і виставки воскових фігур мадам Тюссо до Музею сексу і єдиного в Європі Музею гашишу, марихуани і конопель


Екскурсії «Альтернативний Амстердам» або «Божевільний Амстердам» присвячені неформалам міста: хіпі, панків, представникам сексуальних меншин і іншим. В ході екскурсії теорія підкріплюється практичними заняттями - відвідуванням Coffee shop.
 
РОЗВАГИ
Одна з визначних пам'яток Амстердама - «блошиний» ринок, де можна відшукати забавні штучки.
З дітьми можна сходити в зоопарк Artis (найстаріший в Європі), акваріум, планетарій.
Щорічно в Амстердамі проходить Голландський театральний фестиваль (червень), джазовий Фестиваль Північного моря (липень), Великий щорічний парад (15 серпня).
Столиця Нідерландів повідомляється спить до ранку, в місті величезний вибір барів, клубів і дискотек. Любителі нічного життя і пікантних розваг не забудуть навідатися в квартал червоних ліхтарів, відвідати еротичне шоу в театрі Casa Rosso.


Одне з розваг в Амстердамі - спостерігати за перехожими, зручно влаштувавшись за столиком відкритого кафе. Така кількість екстравагантних особистостей, яке можна побачити на тутешніх вулицях, гідно особливої уваги.