Ангра Дуж Рейш

На південь від Ріо-де-Жанейро на Зеленому узбережжі (Costa Verde) за 155 км від Ріо розташований курорт Ангра-дуж-Рейш. Тут є готелі високого рівня в відокремлених зелених бухтах, навпроти піщаних пляжів. Вода в океані спокійна, чиста та прозора. Самі жителі Ріо, втомлені від шуму та суєти, проводять в Ангрі вихідні та свята. Курорт популярний своїми висококласними полями для гри в гольф та чудовими тенісними кортами. Тут можна орендувати яхту, покататися на конях, пограти у волейбол, футбол тощо. До Ваших послуг всі водні види спорту: віндсерфінг, водні лижі, мотоцикли та ін. Ті, що ходять за розкладом судна, а також можливість зафрахтувати яхти та моторні човни дозволяють легко дістатися до будь-якої точки узбережжя або будь-якого острова. На одному з островів Ви перекусите, відпочинете в тіні пальм, а потім купатиметеся і загорятимете. Цей курорт – ідеальне місце для сімейного відпочинку з дітьми, тих, хто цінує тишу і шукає природну гармонію.
 
Визначні пам'ятки Ангра-Дуж-Реїш:
  • На вході в порт височіють два невеликі форти - Сан-Жуан-Батиста і Сан-Себастьян
  • Фонтан Carioca Smallholding був збудований у 1842 році. За місцевим повір'ям той, хто поп'є води з центрального струменя фонтану, ніколи не покине Ангру. Старий будинок мерії збудовано в 1871 році на Praca Nilo Pecanha
  • Старе місто Параті - пам'ятка колоніальної епохи, що прекрасно збереглася, - знаходиться на південний захід від Ангри
  • Палац Бетанкуров – будівля 17 століття у стилі бароко. Зараз тут розміщуються міська бібліотека та архіви
  • Поблизу палацу стоїть обеліск Альто ді Меморія (Alto de Memoria), споруджений на честь короля дона Педру IV, який водночас жив у Ангрі.