Ангра-дус-Рейс

Невелике місто Ангра-дус-Рейс розташоване на Атлантичному узбережжі, за 168 км на південь від Ріо-де-Жанейро. Неподалік узбережжя знаходяться 365 найрізноманітніших островів. Цей район не дарма називають Коста-Верде (Зелене узбережжя) за яскраву тропічну природу чудової краси та смарагдові прозорі води океану.
В Ангру їдуть за спокійним комфортним та розкішним відпочинком. Це місце підходить для сімей, любителів природи, дайвінгу та інших спортивних занять.
На курорт з Ріо-де-Жанейро або Сан-Паулу ходять автобуси відповідно 2 і 4 години. Любителі морських подорожей можуть обрати водний шлях.
 

У бухті Ангра-дус-Рейс понад 2 тис. найкрасивіших пляжів — відокремлених та багатолюдних.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Оглядова екскурсія містом, підйом на гору Пік ду Фраде (1100 м), на пагорб Св. Антонія, прогулянка до водоспаду Кашуейра ду Еспельо, стежкою індіанців, поїздка до історичного міста Параті.
З Ангри-дус-Рейс можна вирушити на острови рейсовими суднами, на екскурсійному кораблі або самостійно на зафрахтованому яхті або моторному човні. Бухта буквально усипана мальовничими островами, що знаходяться на відстані від 100 до 500 м один від одного. Найбільш відвідувані та прилеглі острови – Ілля-Гранді та Жіпойа.
 
РОЗВАГИ
Район Ангри-дус-Рейс належить до найкрасивіших місць для дайвінгу в Бразилії, тут багато затонулих кораблів. Є гіпербарична камера.
Крім того, пропонуються прогулянки на конях, велосипедах, польоти на дельтаплані, стрибки з парашутом, занурення на підводному човні, каякінг, рафтинг, віндсерфінг, вейкбординг, водні лижі, водні мотоцикли, риболовля, гольф, теніс.