Антсірабе

Антсірабе (Antsirabe, «Земля великої солі»), розташований за 170 км на південь від Тани на горбистій височині, відомий індустріальний та сільськогосподарський центр Мадагаскару. Він примітний м'яким цілющим кліматом під час весняного періоду, строкатими колоритними ринками, гарними готелями та цікавими екскурсіями. Жителі Антсірабе славляться вмінням обробляти коштовне каміння. Заходячи в численні майстерні, можна не лише поспостерігати, як ювелірні майстри працюють над огранюванням каменів, а й купити щось на згадку.
 
Місцевий цілющий мікроклімат, який відрізняється свіжим повітрям та прохолодними температурами (а вночі цілком може й підморожувати), ще в 1800-х роках привернув до себе увагу місіонерів з Норвегії, які заснували тут перший притулок. З того часу вибігло чимало води, і сьогодні Антсірабе, оновлений французами, став популярним спа-курортом Мадагаскару.
 
ЯК ДОБРАТЬСЯ ДО АНТСІБАРУ
У місті діє три автовокзали - з північного відправляються маршрутні таксі в Антананаріву (в дорозі 4 години, 7000 MGF) і на північ країни, з південного - в Амбоситру (2 години, 5000 MGF), Фіанарантсоу (Fianarantsoa, ​​в дорозі 5 годин, вартість 10 000 MGF), Міандрівазо (Miandrivazo, 5 годин, 10 000 MGF) та Морондаву (15 годин у дорозі та 15 000 MGF). Із західного вокзалу курсують автобуси до найближчих сіл.
 
ШОППІНГ І МАГАЗИНИ
Антсірабе - одне з рідкісних містечок, де можна знайти традиційні для Мадагаскару предмети мистецтва. У місті працюють безліч майстерень із вручну виготовленими сувенірами. Найкращий спосіб оглянути їх усі – взяти «тук-тук тур» по галереях та магазинах Антсірабі, вартість від 400 MGF.