Арабатська стрілка
Пляжний курорт

Арабатська стрілка - піщана коса завдовжки 115 км. Вона тягнеться від Тонкого протоки біля Генічеська до Керченського півострова. З одного її боку розташовано тепле мілководне Азовське море, з іншого - унікальне озеро Сиваш.
Арабатська стрілка призначена для спокійного і усамітненого відпочинку, а також оздоровлення всієї сім'ї.
Дістатися сюди можна поїздами кримського напрямку до станції Новоолексіївка, далі - на таксі або автобусі.
Пасажирський транспорт на косі представлений декількома маршрутними рейсами з Генічеська в Стрілецьке. Основна маса відпочиваючих використовують особистий транспорт, таксі або приватні маршрутні таксі.
 
ГОТЕЛІ
Оселитися тут можна в пансіонатах, на базах відпочинку, в апартаментах і приватному секторі. Вони тягнуться нескінченною низкою від Генічеська до селища Стрілецьке. Арабатська стрілка може прийняти 16 тис. Відпочиваючих одночасно. Туристи самого різного достатку знайдуть тут житло собі до смаку: проживання коштує від 30 до 1500 грн. на добу.
 
ПЛЯЖІ
Вся західна частина Арабатської стрілки, звернена до Азовського моря, являє собою пляж з пологим піщаним берегомі і вкрапленнями дрібних черепашок. Найчистіші пляжі найдовшою морської коси в Європі доступні кожному. Заплатити, якщо потрібно, доведеться тільки за шезлонги. Між готелями пляжі не перегороджені, на кожному з них працюють рятувальні служби.
 

Через невелику глибину море тут швидко прогрівається і постійно тепле, захід у нього пологий, що як не можна краще підходить для дитячого відпочинку. На Арабатській косі розташовано 17 дитячих таборів.
 
ЛІКУВАННЯ
У Приазов'ї оздоровлює не тільки море. Цілющими властивостями володіють термальні мінеральні води артезіанських свердловин, грязі і ропа. Також реабілітація відбувається швидше за рахунок особливого повітря, що складається з солоних морських потоків, перемішаних зі степовим повітрям і парами Сиваша. Тут зміцнюється імунна система, поліпшується обмін речовин і кровообіг, заспокоюється нервова система.
У селі Генгорка працює бальнеологічна водолікарня. Воду тут використовують з глибиною 1600 м, її температура на виході на поверхню +42 ° С. Водолікарня працює з травня по жовтень в амбулаторному режимі. Цінова політика розрахована на середньостатистичного громадянина: огляд лікаря - 25 грн., Прийняття ванни - 40 грн., Процедура розвантаження хребта у воді - 60 грн., Масаж - 80 грн.
У селі Щасливцеве на базі свердловини радонової води будується унікальний курорт - Inter Medical Eco City. Сюди приїжджають з хворобами опорно-рухового апарату, шкірними захворюваннями.
Тут же є унікальне солоне озеро, концентрація солі в його воді така ж як в ізраїльському Мертвому морі.
 

Лікування в селі Щасливцеве носить стихійний характер.
 
 
 
РОЗВАГИ
Для розваги дітей тут є різноманітні атракціони, дорослі можуть провести час в барах і ресторанах. Але бурхливого і гучних веселощі тут немає.
Захоплююча сафарі по острову Бірючий на відкритій машині можна замовити в будь-якій місцевій туристичній фірмі.