Аругам-Бей

Затока Аругам-Бей розташована за 300 км від Коломбо. Це місце найкраще підходить для відпустки всією родиною. З усіх боків містечко Аругам-Бей оточене джунглями, що робить його дуже тихим та красивим місцем відпочинку. Порівняно з іншими містами острова він знаходиться у найкращій кліматичній зоні, тому дощі тут йдуть рідко.
Серфінг – головна визначна пам'ятка курорту. У затоці не менше 6-7 відмінних місць для серфінгу, найпопулярніші - Аругам-Бей, Поттувіл, Оканда, Крокодилова скеля.
 

У період із травня по листопад тут складаються найбільш сприятливі умови для заняття серфінгом. Від узбережжя у першій половині дня дмуть сильні вітри.
 
ГОТЕЛІ
Аругам-Бей не належить до фешенебельних курортів. Тут немає готелів, наділених якими-небудь зірками, але є кілька десятків гестхаусів, побудованих у вигляді халуп з солом'яними дахами, або кам'яних бунгало. Проживання в гестхаусах недороге і включає сніданок та вечерю.
 
ПЛЯЖІ
На курорті чистий піщаний пляж, підходить навіть для недосвідчених плавців.
 

Протяжний пустельний піщаний пляж Поттувіл з величезними валунами на березі вимагає особливої ​​підготовки. Це місце для досвідчених серфінгістів.
 
РОЗВАГИ
Віндсерфінг, серфінг, рафтинг, риболовля, дайвінг, сафарі в парку Ялла, поруч із Поттувілем у джунглях можна відвідати руїни стародавнього буддійського храму.
 

Дно затоки — сховище суден, що затонули, — цікаве місце для дайверів.