Атамі
Лікувальний курорт

Курортне місто Атамі знаходиться на східному узбережжі півострова Ідзу, за 50 хвилин їзди від Токіо. Атам здавна знаменитий своїми теплими джерелами, вода яких, стікаючи в затоку Сагамі, гріє море. Атамі славиться чудовою природою, зокрема, сливовими садами.
 

Щоліта у місті проводиться фестиваль феєрверків на воді.
 
 
ЛІКУВАННЯ
На віками створюваної лікувально-профілактичного відпочинку Атамі активно розвиває терапевтичне обслуговування, доповнюючи його купанням в «онсенах» із температурою води +38–41 °С. За основу лікувально-відновного відпочинку обрано нейтральні джерела з невисоким вмістом мінеральних елементів.
Тут лікують захворювання опорно-рухового апарату, органів травлення, серцево-судинної та нервової систем, дерматологічні та гінекологічні захворювання.
 
ЕКСКУРСІЇ 
В Атамі знаходяться парк крокодилів та кактусовий парк Омуро. У парку Хіменосава можна помилуватися пишним кольором вишні та азалії на тлі штучних водоспадів.
У місті розташовані Музей скла, Музей ляльок, Музей парфумів. У художньому музеї MOA (Museum of Art) представлено найбагатшу колекцію японського національного образотворчого мистецтва. При музеї є чудова сцена, де регулярно влаштовують вистави театру Но. Тут же розташований чайний будиночок, де можна долучитись до чайної церемонії.
На фунікулері можна піднятися дФо згаслого кратера вулкана. Там можна зварити яйця у сірководневому джерелі та помилуватися священною горою Фудзі.