Атол Арі

Атол Арі (у перекладі — «черепаший острів») — один із найбільш густонаселених туристами центрів на Мальдівах, він складається з 26 населених курортних та 18 островів, на яких проживає корінне населення. Тут добре розвинена інфраструктура.
Алавелі, Маччафуші, Вілігілівару, Еллаїду та Батала вважаються островами дайверів, тому що тут зручний підхід до рифів з боку розкішних піщаних пляжів, а поряд розташовано кілька морських заповідників. Ангага називають островом-пляжем через те, що пляж займає понад 25% його території.
Маленькі острови Кудара, Атуруга, Веліду, Дідду-Фінолу, Фесду, Маяфуші, Міріхи, Вакаруфалі та Мадугалі, а також більші Веліганду, Віламенду, Тундуфуші та Діфуші – спокійні та шикарні курорти.
 
РОЗВАГИ
Для підводного плавання на атоле Арі особливо привабливі такі океанічні заповідники, як Орімас-Тіла, Фіш-Хед, Кудара-Тіла, риф Майя-Тіла біля островів Алавелі, Маччафуші, Вілігілівару, Еллаїду та Батала, коралове царство Брокен-Рок, колиска акул-молотів та інших морських хижаків Манта-Ріф, інопланетна рельєфна ділянка біля острова Калаханді-Хура.
Також є чудові можливості для заняття віндсерфінгом, сноркелінгом, водними лижами, парасейлінгом, для катання на каное, катамарані, човні, скутері.
Можна побувати в рибальському селі, там же порибалити і повечеряти впійманою рибою. Одна з розваг - спостереження за іграми черепах, яких тут безліч.
Між островами атола Арі побудовані спеціальні містки, якими можна переміщатися велосипедами.