Атол Сіїну

Атол Сіїну (він же Адду) розташувався на півдні Мальдів - точно на екваторі. Дорога сюди досить довга - атол знаходиться за 478 км від Мале. Атол включає 23 острови, з яких тільки 6 населені.
В атол входить кілька густонаселених (для Мальдів) островів, деякі з яких з'єднані між собою дамбами - це Хітаду, Мараду, Фіду та острів Ган. На острові Ганн є аеропорт, куди щодня прилітають рейси з Мале. Там розташовуються найкрасивіші готелі та розважальні заклади.
 
ПЛЯЖІ
На атоле небагато пляжних місць, але любителі спокійного відпочинку знайдуть тут кілька відокремлених містечок на узбережжі, оточених чагарниками пальм та бананових дерев.
Атол Сіїну - одне з небагатьох місць, де після тайфуну, що трапився в 1998 році, зберігся відмінний підводний світ і широке розмаїття коралових рифів. Приблизно за метр від водної гладі знаходяться непошкоджені живі рифи, що простяглися вниз схилом до глибини понад 30 м.
 

Неподалік берега лежить затоплений танкер British Loyalty. Його люблять досліджувати професіонали підводних занурень.
 
РОЗВАГИ
На острові Ганн є центр віндсерфінгу, дайвінг, можлива ранкова та нічна риболовля, прогулянки у човні зі скляним дном та навіть вертолітні екскурсії, водні сафарі навколо дрібних островів атолу.
Чотири сусідні з Ганном острови, які з'єднані між собою дамбами, можна помандрувати велосипедом.
У навколишніх водах можна спостерігати за китами, дельфінами, схилами та китовими акулами.
 

Можна відвідати напрочуд мальовниче прісноводне озеро, де з жовтня по березень прилітає на зиму велика кількість екзотичних птахів.