Атолл Вааву

Вааву, що знаходиться в 65 км від столиці Мальдів Мале, має репутацію відокремленого і в той же час комфортабельного та затишного курорту. Він складається з 20 островів, мешкають з яких 5. З аеропорту Мале до атолу можна дістатися гідропланом за 10 хвилин або швидкісним катером за півтори години, дорога на яхті займе не менше п'яти годин.
 

Вааву — один із наймальовничіших регіонів Індійського океану — місце особливо шановане дайверами. Дайв-сайт Фоттейо-Канду входить до п'ятірки найкращих у світі. Вся поверхня величезної підводної скелі Фоттейо вкрита рідкісними білими коралами.
 
ГОТЕЛІ
Два тутешні готелі мають яскраво виражений дайверський ухил.
Dhiggiri Tourist Resort складається з 45 бунгало, які знаходяться або на дерев'яних містках або на пляжі. Простота та зручність номерів тут поєднуються з високим рівнем сервісу.
 
Alimatha Aquatic Resort більш місткий: близько 100 комфортабельних номерів та 30 бунгало на воді. Цей готель є гарним для відпочинку з дітьми, для них тут облаштована велика природна лагуна. Також у готелі є дитячий клуб.
 
РОЗВАГИ
Сноркелінг, дайвінг, водні лижі, віндсерфінг. У водних центрах можна взяти уроки дайвінгу, катання на водних лижах, а також взяти напрокат водний транспорт та будь-яке обладнання.
Екскурсії в Малі та до інших екзотичних островів країни.
 

Ексклюзивною розвагою вважається риболовля або купання на безлюдному острові атола в нічний час при світлі прожекторів.