ЄгипетЄгипет

Айн-ель-Сухна

Новий регіон Айн-ель-Сухна, що розвивається, простягся вздовж Суецької затоки Червоного моря приблизно на 60 км. У довколишніх горах Гебель Атака розташовані гарячі джерела. Чисте море, чудові піщані пляжі, вибір готелів 3–5*, вілл, шале приваблюють сюди туристів, які шукають у Єгипті тихого сімейного відпочинку, зокрема з дітьми.
Близькість до єгипетської столиці (півтора години в дорозі) сприяє популярності цієї морської курортної зони у каїрців. Іноземці з кожним роком все більше відкривають для себе ці краї.
 

Відпочинок в Айн-ель-Сухні значно дешевше, ніж на інших відомих курортах країни, і при цьому не менш насичений.
 
КЛІМАТ
Айн-ель-Сухна приймає туристів цілий рік. Місцеві умовно виділяють 2 сезони.
«Європейський» починається у жовтні, коли спадає літня спека і з Нілу дме вітерець. Температура повітря у цей період становить +10–22°С.
У січні-лютому сухо, вдень сонце часом розжарює атмосферу до +30 ° С, а вночі стовпчик термометра може зупинитися на нульовій позначці.
З квітня до жовтня — «арабський» сезон, коли повітря прогрівається до +26–28°С.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Вдале розташування Айн-ель-Сухни дозволяє виїжджати до найпопулярніших туристичних пам'яток Єгипту: пірамідів, Мемфісу, монастирів Св. Антонія та Св. Павла, в Каїр.
 
РОЗВАГИ
На курорті чудові можливості для зайняття водними видами спорту: дайвінгом, сноркелінгом, глибоководною рибалкою. Можна вирушити на прогулянку Нілом або Суецьким каналом.
Тут немає насиченого нічного життя, галасливих дискотек.