КіпрКіпр

Айя-Напа

 
 
Айя-Напа - популярний молодіжний курорт, самий тусовочний і галасливий на Кіпрі. Він стійко асоціюється з клубним життям. Тут все облаштовано за найвищим класом: велика кількість комфортабельних готелів, величезних дискотек, ресторанів і нічних клубів. При цьому курорт, що виріс на місці невеликого селища, зберігає чарівність сільського туристичного центру.
 
Незважаючи на молодіжну орієнтованість, в Айя-Напу люблять приїжджати і сім'ї з дітьми: прекрасні пляжі, мілководді, можливості для дитячого відпочинку - ось аргументи на користь такого вибору.
 
ГОТЕЛІ
 
Готелі 4-5 * Айя-напи відповідають європейським стандартам, пропонуючи туристам широкий набір послуг, чудовий сервіс, відмінні чисті пляжі. З готелями 2-3 * не все так однозначно. Найчастіше якщо готель розташований вдало, то є багато нарікань на стан номерів і рівень сервісу.
 
 
 
У багатьох готелях є спеціальні дитячі клуби.
 
 
ПЛЯЖІ
 
Відмінні широкі пляжі з дрібним білим піском - головний козир Айя-напи. На відомих пляжах Грешіан Бей і Ніссі Біч можна не тільки ліниво валятися на сонці, але і зайнятися спортом. Ніссі Біч облюбувала клубна молодь. У розпал сезону він буває переповнений. Для сімейного відпочинку краще підійдуть Макроніссос Біч або Ландас Біч. Бухта Санді Біч особливо мальовнича.
 
З будь-якого готелю курорту до пляжів і романтичних бухт легко добиратися пішки, на велосипеді або на таксі.
 
ЕКСКУРСІЇ
 
В Айя-Напі розташований середньовічний монастир. Варто відвідати що знаходиться неподалік село Паралімні, відому гончарним ремеслом, а також Ліопетрі - центр плетіння кошиків. Побачити Айя-Напу з висоти пташиного польоту можна на екскурсії на вертольоті. Також можна з'їздити до Ларнаки.
 
РОЗВАГИ
 
В Айя-Напі прекрасні можливості для віндсерфінгу, дайвінгу, риболовлі, гребли, гольфу. Можна покататися на човнах, катерах і яхтах, взяти напрокат велосипед.
 
З дітьми варто відвідати Парк динозаврів, Морський парк, луна-парк, картинг-центр, аквапарк WaterWorld. У червні проводиться Фестиваль дітей.
 
Айя-Напа заслужено пишається широким вибором розваг: барами-караоке, ресторанами, дискотеками, нічними клубами.