АвстріяАвстрія

Бад-Гаштайн

Бад-Гаштайн, який часто називають альпійським Монте-Карло, розташувався в долині у формі підкови на трьох рівнях. Місто відоме своїм старим гірським казино і елітними лікувально­оздоровчими комплексами. Головне надбання бальнеотерапевтичного курорту - термальні басейни з теплою цілющою водою. Оздоровчі процедури добре доповнюють катання на лижах.
 

 
Найбільшою популярністю користуються готелі з термальними і радоновими ваннами.
 
ТРАСИ
У Бад-Гаштайне і Спортгаштайне розташовані складні і непередбачувані траси, тому вільне катання рекомендується тільки після ретельного їх вивчення (можливі несподівані лисини, камені, лід).
Долина Гаштайн особливо приваблива для тих, хто захоплюється бігом на лижах : протяжність підготовлених трас тут обчислюється десятками кілометрів. Уздовж трас організовані спеціальні контрольні пункти, де можна зафіксувати довжину пробігу : того, хто здолав 75 км, нагороджують бронзовою шпилькою, а що пройшли 1000 км - золотий.
 

 
Бад-Гаштайн - район підвищеної лавинонебезпечності, особливо після щедрих снігопадів.
 
ЕКСКУРСІЇ
На цьому курорті проводяться екскурсії в резиденції Габсбургів і Бисмарка в долині Гаштайнерталь. На Різдво можна відправитися на унікальну за різноманітністю представлених ремісничих виробів ярмарок.
 
ЛІКУВАННЯ
Температура води в ключах біля підніжжя гори Граукогель досягає 47 °С. В кожному готелі є спеціальні крани з цією цілющою водою, пити яку можна без обмежень. На курорті 7 відкритих басейнів з термальною водою ( 36 °С). Лікувальні радонові штольні пропонують процедури по лікуванню ревматизму, хвороб дихальних шляхів, хронічного больового синдрому, хвороби Бехтерева, хронічного поліартриту. Температура повітря в штольнях складає 37-41,5