АвстріяАвстрія

Бад-Кляйнкирхайм

Курорт Бад-Кляйнкірхайм розташований в мальовничій долині, на кордоні Національного парку Нокберге на півночі Каринтії. Спочатку прославилися тутешні термальні води, а пізніше почалося і гірськолижне освоєння курорту. Тому нинішній рекламний слоган Бад-Кляйнкірхайма «З траси в терми!» найточніше передає його специфіку. На курорті також проходять етапи Кубка світу та інші міжнародні змагання з гірських лиж.
 
Гірськолижний сезон триває тут з середини грудня по квітень.
 
Безліч найрізноманітніших трас робить Бад-Кляйнкірхайм універсальним курортом для всіх категорій спортсменів - від початківців до асів. Однак найбільш впевнено і комфортно тут відчувають себе лижники середнього рівня.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Курорт ділиться на 2 області катання: Бад-Кляйнкірхайм (Санкт-Освальд) і Фалкерт. Остання більш високогірна (до 2385 м), але там всього 10 км підготовлених трас.
Трас для професійних спортсменів трохи. Навчальні траси в основному зосереджені біля підніжжя гір. Виняток - траса на вершині Нокальм, це справжній рай для дітей і недосвідчених лижників.
На курорті добре продумана система підйомників, які охоплюють весь регіон катання, таким чином компенсуючи деяку розрізненість зон катання.
 
Головна визначна пам'ятка схилів долини Кірхаймерталь - червоно-чорна траса FIS K70 Franz Klammer. Багато професіоналів приїжджають сюди саме через це спуску. Але відкрита вона тільки при достатній кількості снігу.
 
РОЗВАГИ
На курорті є 2 закритих термальних центру. При наявності скі-пасу їх відвідування безкоштовне. Крім того, кілька разів на рік в Бад-Кляйнкірхайма діє програма All inclusive: всі туристи, які зупиняються в місцевих готелях, мають право безкоштовно користуватися термальними басейнами, підйомниками, тенісними і сквош-кортами, попередньо зарезервувавши час.
Для дітей влаштовуються лижні шоу, працюють парки розваг, каток, дитяче таксі, що доставляє на вершину Нокальм. Є можливості для катання на санках, конях, снігоходах, боулінгу, міні-гольфу, настільного тенісу.
Бад-Кляйнкірхайм - досить спокійний курорт, тут немає бурхливого нічного життя. Хоча є бари, кафе, ресторани, нічні клуби і дискотеки.
 
Ласуни оцінять місцеві кондитерські, якими славиться курорт.