Бад-Рагац

Бад-Рагац - гірський бальнеологічний курорт на північному сході Швейцарії, за 120 км від Цюріха. Місто знаходиться в долині річки Рейн на висоті 517 м над рівнем моря серед високих Альп.
Курорт славиться м'яким кліматом із оптимальною вологістю. Рекомендований до відвідування цілий рік, але особливо відвідуємо у період із травня по вересень.
 
ЛІКУВАННЯ
Лікувальна база курорту - чисте гірське повітря та термальні джерела з температурою води +34 °C, що знаходяться в ущелині Таміна, яка сама по собі є місцевою пам'яткою.
Бад-Рагац - це чудове місце для лікування та профілактики захворювань опорно-рухового апарату, серцево-судинної системи та порушень обміну речовин, неврологічних захворювань.
Найбільш популярні термальні центри - Tamina Gorge та Altes Bad Pfafers. Широко відомий оздоровчий центр розкішного готелю 5* Quellenhof.
Терми Tamina — міський термальний комплекс із двома закритими басейнами (20 м та 22 м завдовжки, +34 °С), гідромасажними джетами та відкритим басейном — водоспад, грот, джакузі та підводний масаж (+35 °С).
Оздоровчий комплекс гранд-готелів «Хелена Бад» має власне термальне джерело та салон краси.
У медичному центрі Бад-Рагаца консультуються у фахівців у галузі захворювань серця та легень. Тут розробляються програми відновлювальних тренувань для спортсменів.
 

«Хелена Бад» — один із найкрасивіших у Європі термальних комплексів. Вражає розкішним інтер'єром і ритуалом водних процедур: що виходять із гарячого мінерального басейну, загортають у попередньо підігрітий рушник.
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Бад-Рагаці збереглося кілька пам'яток старовини: Палац Хоф, готична капела Св. Леонарда, парафіяльна церква Св. Панкраса, фортеця Фрейденберг.
Від Бад-Рагаца за 20 хвилин можна дістатися князівства Ліхтенштейн.
 
РОЗВАГИ
Влітку в цих краях добре робити тривалі піші прогулянки і на велосипеді горами, грати в теніс і гольф, кататися на конях, займатися рибалкою, верховою їздою, каньйонінгом, параглайдингом, скелелазінням.
 

Канатною дорогою можна піднятися на гірську вершину Pizol і насолодитися чудовими видами п'яти гірських озер і льодовика.