Бакуріані

Знаменитий гірський курорт Бакуріані розташувався на північних схилах Тріалетського хребта (Малий Кавказ), в 37 км від Боржомі. Пишність природи поєднується тут з м'яким кліматом. Тому Бакуріані, оточений хвойними лісами, - це ще й кліматичний курорт, особливо підходить для людей з хронічними захворюваннями органів дихання не туберкульозного характеру.
Гірськолижний сезон триває з середини грудня до кінця березня.
Дістатися в Бакуріані можна з Тбілісі на автомобілі або на поїзді.
 

 
Бакуріані відмінно підходить для сімейного відпочинку з дітьми і для тих, хто мріє вперше стати на лижі.
 
КЛІМАТ
Своєрідність клімату обумовлена ​​розташуванням курорту в субтропічній зоні на висоті 1700 м над рівнем моря. Зима несуровая, безвітряна, зазвичай з постійним сніговим покривом. Середня температура січня - -6 ° С. Весна коротка, прохолодніше осені, погода нестійка. Відносна вологість коливається від 57 до 65%.
Сходження лавин в Бакуріані трапляється вкрай рідко.
 
Бакуріані славиться великою кількістю сонячних днів, тому варто захопити з собою сонцезахисний крем. Лижниці в купальниках - не таке вже рідкісне видовище.
 
ГОТЕЛІ
На курорті до послуг туристів комфортабельні готелі, сімейні готелі, гостьові будинки. Також можна зупинитися в приватному секторі.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Основне місце катання - гора Кохта. У зоні катання «Кохта-1» - двоступенева траса (червона і чорна). На плато знаходиться синя траса для новачків.
У зоні «Кохта-2» (Татра) - двоступенева траса, де круті спуски змінюються комфортними пологими. Також діють кілька трас для початківців.
Активно розвивається інфраструктура на горі Дідвелі. Зараз доступна хороша траса, прокладаються нові.
Серед любителів бігових лиж великою популярністю користується підйом на лижах на перевал Цхрацкаро (13 км від Бакуріані) на висоту 2780 м. Також є можливість для катання на сноубордах. Працюють 3 трампліни, траса для санного спорту.
Є пункти прокату і гірськолижна школа.
 
ПІДЙОМНИКИ
6 бугельних (в тому числі для дітей), 2 крісельних підйомника і кабіна.
 
ЕКСКУРСІЇ
З Бакуріані можна з'їздити на перевал Цхрацкаро, озеро Табацкурі, в монастирський комплекс Тімотес Убані, печерне місто-монастир Вардзія, на курорти мінеральних вод Цагвері, Митарби, Боржомі.
 

 
Зручне розташування Бакуріані - майже в центрі країни - дозволяє подорожувати по всіх куточках Грузії.
 
РОЗВАГИ
Катання на санках, снігоходах, ковзанах, конях. Є можливість зайнятися параглайдінгом. Для дітей стане незабутнім відвідування лисячій ферми.