Балчик

Приморський Балчик знаходиться на півночі Болгарії, недалеко від румунського кордону. Мальовниче місто з крутими вузькими вулицями розташований уступами на тлі мальовничих білих прибережних скель. Древній Балчик - чудове місце для незабутнього романтичного подорожі. Його також вважають за краще цінителі історії і культури.

Недалеко від Балчика, в районі Тузлата, знаходиться природне грязьово-соляне озеро. Цлебнимі грязями лікують захворювання опорно-рухового апарату.
 

ГОТЕЛІ
Готельна база в Балчику і його околицях представлена ​​готелями 2-4 *, багато хто з них невеликі, затишні, з басейном. Також є одна «п'ятірка» з гольф-полем.
 
ПЛЯЖІ
У Балчику кілька пляжів. Один з них розташований поруч з Палацом румунської королеви Марії: це вузька піщана смужка, усіяна камінням, купатися тут не дуже зручно. Комплекс «Новий пляж» - найменший, але і самий пристойний - з пологим піщаним входом в морі. Найбільший - міський пляж, на ньому знаходиться сірководневий джерело.
 
ЕКСКУРСІЇ
Палац румунської королеви Марії і примикає до нього розкішний ботанічний сад, Етнографічний і Міський історичний музеї. Можна з'їздити в Албену (до неї 7 км).