Бангкок

Бангкок — одне з найбільших мегаполісів світу та найдивовижніших азіатських міст. Сучасні хмарочоси тут є сусідами з приватними лавками та халупами, більше чотирьох сотень буддійських храмів та численних історичних пам'яток — з торговельно-розважальними комплексами та розкішними готелями.
 
КЛІМАТ
У Бангкоку є тропічний клімат. Виділяється 3 сезони: спекотний (березень-травень), дощовий (червень-жовтень) та прохолодний (листопад-лютий).
Середня температура повітря:
квітень +34 °C
травень +33 °C
червень +32 °C
липень +32 °C
серпень +32 °C
вересень+31 °C
 
ЕКСКУРСІЇ 
У Бангкоку пропонується безліч екскурсій. Класичний варіант - оглядова з відвідуванням Королівського палацу, храмів лежачого Будди та Смарагдового Будди, ювелірної фабрики. Один із найпростіших способів для знайомства з визначними пам'ятками міста — прогулянка кораблем річкою Чао-Прайя.
Зі столиці Таїланду можна відвідати музеї та художні галереї.
За 32 км від Бангкока знаходиться Сад троянд. Поруч розташувалося стилізоване тайське село, де туристи можуть стати свідками традиційної шлюбної церемонії, побачити народні танці, буддистську посвяту та шоу слонів. Також можна відвідати Аюттайю – давню столицю Таїланду.
 
РОЗВАГИ
Бангкок відомий своїми численними парками: парки розваг Dream World та Siam Park, сафарі-парк, Magic Land, парк Лумпхіні, зоопарк Дусіт.
Крім того, варто відвідати Плавучий ринок, крокодилячу та зміїну ферми, змагання з кік-боксу. Любителі гольфу гідно оцінять місцеві майданчики та невисокі ціни на гру.
У Бангкоку безліч нічних клубів (у тому числі і при готелях), барів-караоке, боулінгів та дискотек.