Бардеєвські Купелі

Курорт Бардеевскіе Купелі - один з найпопулярніших в Словаччині. Він знаходиться на північному сході країни, біля міста Бардейов, який лежить на південних схилах Низьких Бескид на висоті 325 м над рівнем моря. Чисте повітря і цілющі мінеральні води приваблюють сюди бажаючих поправити своє здоров'я.
 
ГОТЕЛІ
На курорті є готелі, пансіони і вілли. Найстаріша готель Astoria 2 * з'єднана критої галерей з водолікарнею і готелем Ozon 3 * - найбільшим готельним комплексом в Бардеевскіе Купелі. Остання пройшла реконструкцію в 2000 р Вілли пропонують проживання в затишній домашній атмосфері.
 

Меню в готелях курорту дуже багате, містить страви як національної, так і міжнародної кухні. Постояльці будь-якого готелю харчуються або в Ozon, або в Astoria.
 
ЛІКУВАННЯ
У Бардеевскіе Купелі 10 бікарбонатно-хлоридних, натрієвих і карбонатних мінеральних джерел. Їх вода сприяє успішному лікуванню порушення обміну речовин, розладів залоз внутрішньої секреції, серцево-судинних, онкологічних, гінекологічних хвороб, захворювань травної системи, нирок і сечовивідних шляхів. Завдяки сприятливим кліматичним умовам, насиченості повітря озоном і хвойним ароматом тут ефективно лікують неспецифічні захворювання дихальних шляхів (крім туберкульозу). Комплексна лікувальна програма включає в себе питної курс, бальнео- і фізіотерапевтичні процедури. Для найбільшого ефекту включається також дієтичне харчування.
 

Медичний персонал на курорті володіє російською мовою.
 
 
ЕКСКУРСІЇ
З Бардеевскіе купіль можна зробити екскурсії в Бардейов, Кошице, Високі Татри.
 
РОЗВАГИ
У розпорядженні відпочиваючих - тенісні, волейбольні, баскетбольні майданчики, прокат велосипедів, віндсерфінг, відкриті і критий басейни, сауни. Для любителів піших прогулянок підготовлені розмічені туристичні маршрути (25 км). У Бардеевскіе Купелі влаштовують різні концерти і виставки. Щоліта тут проводиться Міжнародний музичний фестиваль. На курорті є безліч затишних ресторанів і кафе.