Баттикалоа

Місто Баттикалоа розташоване за 314 км від Коломбо і є столицею східної провінції Шрі-Ланки. Це одне з найспекотніших міст острова. Денна температура в літній період з березня по листопад може коливатися від +30 до +38 °С.
 

Баттикалоа - найкраще місце для сімейного відпочинку, цілорічний купальний сезон, чиста вода і мілководдя відмінно підійдуть для дітей.
 
ПЛЯЖІ
Найчистіші піщані пляжі курорту з кокосовими пальмами, що нависають над океаном, — чудові місця для відокремленого відпочинку.
Пляжі Калкуда та Пассекуда розташовані за 32 км на північ від Баттікалоа. Це чудові місця для купання, оскільки їх води чисті, спокійні та добре захищені прибережними рифами від вітрів.
 

Обидва пляжі – неперевершені фаворити серед любителів природи, а також водних видів спорту.
 
ЕКСКУРСІЇ 
З визначних пам'яток Баттікалао - голландський форт, цікаві старовинні будівлі колоніальної епохи, навчальні заклади та релігійні святилища.
 
РОЗВАГИ
Віндсерфінг, сноркелінг, дайвінг, катання на водних лижах.
 

 Баттикалоа славиться «співаючими» рибами. З квітня по вересень, у період повного місяця, у безвітряну погоду можна почути ледь помітні «голоси» риб (можливо акустичний ефект, що виникає ночами з дна лагуни). Найкращим місцем для спостереження за цим явищем є довгий міст, перекинутий через лагуну.