Базель

Старовинний Базель знаходиться у мальовничій долині на берегах Рейну, у прикордонній зоні трьох держав – Швейцарії, Франції та Німеччини. Таке становище сформувало космополітичний характер міста, третього за величиною країни.
Мистецтво та культура пронизують Базель наскрізь: тут є рекордна кількість шедеврів образотворчого мистецтва, а також кілька чудових зразків архітектури. Крім того, це ще й зелене місто.
Базель широко відомий своїми міжнародними виставками. Серед них – виставка сучасного мистецтва «Арт Базель».
 
ГОТЕЛІ
У Базелі зможуть знайти для себе найкращі варіанти як VIP-туристи, так і мандрівники з невеликим бюджетом: першокласні готелі, невеликі готелі та гостьові будинки до їх послуг.
 

При поселенні в готелі турист отримує Mobility Ticket, який надає право безкоштовно користуватися громадським транспортом під час перебування у місті (на строк до 30 днів).
 
ЕКСКУРСІЇ 
Міські ворота Шпалентор, кафедральний собор, ратуша, один із найстаріших європейських університетів, будинок Шаулагер, порт на Рейні, фонтан Тінглі.
Культурна програма більш ніж насичена: Музей образотворчого мистецтва, Музей Фонд Бейлера, Музей культури, Музей Жана Тінглі та кілька десятків інших музеїв та галерей.
BaselCard дозволяє безкоштовно відвідувати музеї, екскурсії, отримувати знижки на проїзд у транспорті, магазинах, оренді автомобіля тощо. Є варіанти карток на 1–3 дні.
Недалеко від Базеля знаходиться римське місто Аугуста Рауріка – найбільші архітектурні розкопки у Швейцарії. З Базелю пропонуються різноманітні поїздки до Німеччини та Франції.
 

У місті є російськомовні гіди.
 
 
РОЗВАГИ
Можна вирушити в круїз Рейном, побувати в зоопарку, ботанічному саду.
Широкий вибір театрів, концертів, кафе, барів та нічних клубів дозволяє знайти вечірній відпочинок за інтересами. У знаменитій кондитерській Lackerli Huus, що у Старому місті, можна скуштувати традиційний базельський медовий пряник. А під час проведення корпоративної поїздки у Базелі навчать варити пиво.
Відмінне місце для отримання гострих відчуттів і водночас романтичне, з гарним краєвидом на Базель - бар Rouge на останньому поверсі одного з бізнес-центрів.