ТуреччинаТуреччина

Белек

Белек — відносно молодий та один із найбільших у світі туристичних проектів. Курорт знаходиться між горами Тавр та Середземним морем, між Анталею та Сіде. Белек не може похвалитися якимись історичними спорудами, натомість його козир — чудові евкаліптові та соснові ліси.
 

Белек розрахований на спокійний відпочинок екстра-класу зі спортивним ухилом.
 
 
 
ГОТЕЛІ
В основному готелі Белека розташовані біля моря. Побудовані за останнім словом архітектури та гармонійно вписані у пейзаж, майже всі вони не нижчі за рівень 5*. Сервіс знаходиться на високому рівні, як і асортимент послуг – поширена система Ultra All inclusive.
 
 
ПЛЯЖІ
У Белеку широкі протяжні піщані пляжі з пологим входом у воду. Узбережжя курорту відзначено «блакитним прапором». Купальний сезон триває з травня до жовтня.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Національний парк Кепрюлю Каньйон, де розмножуються гігантські черепахи каретта-каретта; руїни античних міст Перге та Селзі на околицях Белека; водоспади Манавгат та Куршунлу. Екскурсії до міст Аспендос, Олімпос та інші.
 
 
РОЗВАГИ
Головна розвага в Белеку - це гольф. Відмінна якість гольф-полів (у тому числі і при готелях) зробила курорт одним із світових центрів цього виду спорту. Тут розташований Національний гольф-клуб.
 
Також любителі активного відпочинку можуть зайнятися альпінізмом, верховою їздою, рафтингом гірською річкою Кюпрючай. У Белеку створені чудові умови для віндсерфінгу, катання на водних лижах та польотів на парашуті. У багатьох готелях є тенісні корти, футбольні поля.
 
Можна вирушити на джип-сафарі, відвідати аквапарк.
 
Любителі шопінгу вибираються за покупками до Анталії.
 

Розважальні програми в готелях готують професійні команди аніматорів