Біарріц

Біарріц - один з розкішних європейських курортів, розташований на південному заході Франції, в провінції Аквітанія, недалеко від кордону з Іспанією. Більш як півтора століття тому його облюбувала знаменита і заможна публіка. З часів Наполеона III місто стало «королем пляжів і пляжем королів». М'який клімат, широкі піщані пляжі, поєднання культури і традицій французів і басків надають цьому місцю особливий колорит. Біарріц славиться яскравим культурним життям: тут проходять фестивалі, вернісажі, покази мод, концерти, шоу.
 
Біарріц - визнаний центр таласотерапії на Атлантичному узбережжі Франції.
 
КЛІМАТ
Клімат в Биаррице м'який, морський, без великих перепадів температури. Температура води влітку може досягати +22 ° C.
Середня температура повітря:
Квітень +16 ° C
Травень +18 ° C
Червень +22 ° C
Липень +23 ° C
Серпень +24 ° C
Вересень + 22 ° C
 
ЕКСКУРСІЇ
У Биаррице можна відвідати Музей моря, музей Asiatica з прекрасною колекцією східного мистецтва, Історичний музей Биаррица, Імператорську каплицю, маяк.
Екскурсії в місто Байонна - душу і серце французької частини Країни Басків, в печеру Oxozelaya, в міста Сен-Жан-Де-Люз, Сен-Себастьян, Советер-Де-Беарн, Віторію, Гернику і По.
 
РОЗВАГИ
Гольф і серфінг - 2 види спорту, які мають давні традиції в Биаррице. Крім того, на курорті пропонуються верхова їзда, регбі, теніс, сквош, дайвінг, вітрильний спорт.
Можна відвідати виноградники Бордо, Брана з дегустацією вин. Для дітей є ігрові майданчики, працюють пляжні клуби.
Відпочиваючі проводять час в казино, ресторанах, кафе, барах, відвідують галереї, концерти, дискотеки.