Блед

Бальнеологічний і кліматичний курорт Блед розташований на берегах мальовничого однойменного термального озера, на території Триглавського національного парку. Блед однаково популярний в будь-який сезон. Вельми престижний, фешенебельний курорт сподобається і любителям активного відпочинку, і тим, хто віддає перевагу тиші і спокій. Це прекрасне місце для сімейного відпочинку і для людей, що цінують комфорт.
Сезон катання на курорті триває з кінця грудня до квітня.
 

Блед часто обирають місцем проведення ділових зустрічей, семінарів, конференцій.
 
ГОТЕЛІ
На курорті висококласна готельна база, готелі - від 3 * до 5 *. Більшість з них знаходиться на східному березі озера. Невеликі затишні котеджі - ідеальна можливість для недорогого і комфортного відпочинку.
 

Практично у всіх готелях Бледа є басейни з термальною водою.
 
 
ТРАСИ
Курорт складно назвати гірськолижним. Найближча лижна траса Варта (перепад висот 500-635 м) знаходиться в 150 м від центру Бледа. Основні ж траси розташовані в 18-25 км від Бледа. Це гірськолижні центри Кобла, Вогел, Затрнік, Поклюка. Їх пов'язує з курортом скі-бас. Є також траси для бігових лиж.
До послуг туристів гірськолижна школа, прокат спортивного інвентарю.
 
РОЗВАГИ
Головна визначна пам'ятка Бледа - старовинний замок на острові на озері.
На курорті є відмінні умови для заняття спортом: тенісні корти, каток зі штучним льодом (плюс природний каток, який утворюється на озері Блед в морозну зиму). Можна покататися верхи, пограти в гольф, стрибнути з парашутом.
Пропонуються поїздки в Любляну, Постойнську печеру.
Увечері на вибір дискотеки, казино, ресторани.