ТуреччинаТуреччина

Бодрум

Гористий острів Бодрум знаходиться на південному заході Туреччини. Майже в кожній прекрасній бухті збудовані готельні комплекси, які частіше називаються не готелями, а клубами або садами. Однойменне місто Бодрум — богемний курорт із витонченими біло-блакитними будиночками, апельсиновими садами, елегантними прибережними кафе та бурхливим нічним життям. Бодрум називають столицею нічного життя Турецької Рів'єри. Вітра погода приваблює сюди шанувальників серфінгу.
 
 

У районі Бодруму сприятлива екологія, оскільки там немає шкідливих промислових підприємств.
 
 
ГОТЕЛІ
Більшість готелів курорту – клубного типу. Вони облаштовані таким чином, що майже з кожного балкона відкривається дивовижний краєвид на затоку.
 
 
ПЛЯЖІ
У містечку Ортакент знаходиться один із найдовших піщаних пляжів Бодрума, це ідеальне місце для відокремленого відпочинку.
 
Найкрасивішим на півострові вважається пляж туристичного центру Караїнжир, що найкраще підходить для любителів активного відпочинку.
 
Бухта Ак'ярлар має прекрасний пляж із чудовим дрібним піском, схожим на пудру.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
На околицях міста Бодрум можна побачити Мавзолей античного міста Галікарнас, Музей підводної археології Туреччини, гробницю короля Маусолуса та Артемісії II, середньовічний замок Бодрум, Музей хаммамів.
 
Можна вирушити до яхт-туру до храму Аполлона, на дводенну екскурсію в Памуккале, Ефес, на Черепаший острів поряд з Дальяном.
 
 
РОЗВАГИ
У Бодрумі чудові умови для серфінгу, підводного плавання та риболовлі. Можна взяти напрокат яхту, зробити рафтинг річкою Даламан.
 
Одна з курортних розваг – шопінг. Життя у Бодрумі не завмирає ні на хвилину. Ночі в місті галасливі, скрізь чути музику, рух людей на вулицях не зупиняється. Тут величезна кількість барів та ресторанів, нічних клубів, кабаре та дискотек на узбережжі, що працюють до ранку. Найпопулярніша дискотека курорту – Halikarnas.
 
 

Бодрум набув репутації центру турецького мистецтва, оскільки його здавна уподобала для відпочинку турецька та європейська богема.