Бохинь

Курорт Бохинь і живописне однойменне озеро розташовані на висоті 523 м на території Триглавського національного парку. Тут же знаходиться і найвищий пік словенських Альп - гора Триглав (2864 м).
Первозданна природа, чудова краса Бохінь приваблюють сюди туристів. Готелі розташовані навколо озера. З трас відкриваються прекрасні види на озера Бохинь і Блед.
Сезон катання - з грудня по травень.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
В районі Бохінь є кілька гірськолижних центрів, найбільш значущі з яких - Вогел, Кобла. Зона катання Вогел - сама снігова з усіх альпійських курортів на подібній висоті. Її траси хороші як для спортсменів середнього рівня підготовки, так і для досвідчених. Тут можна кататися по цілині, на санках, сноуборді. Є траси для рівнинних лиж, освітлена траса. Це ідеальне місце для сімейного катання з дітьми.
Зона катання Кобла сподобається початківцям і впевнено освоїло гірські лижі. Тут також є прекрасні траси для любителів рівнинних лиж, для спуску на санях, сноуборді. Використовуються системи штучного засніження.
Відстань між лижними центрами Вогел і Кобла - 12 км, вони з'єднані скі-басом. Проїзд для власників абонементів безкоштовний.
Працюють лижні школи, служби прокату.
 

Кобла - єдиний гірськолижний курорт в Словенії, на який можна дістатися на поїзді.
 
РОЗВАГИ
Щороку в грудні-січні в Бохінь проводиться етап Кубка світу з бігових лиж, в лютому - Міжнародний фестиваль повітряних куль.
Можна відвідати каток, аквапарк, зробити похід в гори.
У Бохинь є вибір з ресторанів, барів, дискотек.