Божий Дар
Гірськолижний центр

У центрі Крушних (Рудних) гір за 28 км від Карлових Вар, на кордоні з Німеччиною розташований популярний гірськолижний центр Божий Дар. Це містечко вважається найвищим містом Центральної Європи (1025 м). В ареалі Божий дар та Клинівець розвивається сімейна індустрія розваг.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
Найкрутіші спуски – з вершини гори Клинівець. У Клинівці є сніговий парк для сноубордистів, сніговий тунель та снігова труба.
Зона катання Неклід розташована на відрозі Клинівця, обладнана підйомниками та паркуванням. Частина зони - сноубордистський сніговий парк, що починається біля готелю "Прага".
 
У зоні катання Новако розташовані зручні для початківців та дітей спуски. Тут є безкоштовний дитячий витяг, лижна школа для найменших та снігова труба для катання на надувних човнах.
 

Для тих, хто планує багато кататися, введена спеціальна електронна карта. Вона універсальна і для катання на німецькому Обервізенталі.
 
ТРАСИ
Траси розташовуються на висотах 850-1135 м, обслуговуються 15 канатними дорогами та фунікулером, перепади висот на трасах від 30 до 250 м.
Є траси різних рівнів складності: 4 сині, 3 червоні та 1 чорна, а також 2 нічні траси.
 
Також є 5-кілометрова бігова траса. Траси підтримуються в ідеальному стані за допомогою снігових гармат.
 
На території курорту – лижні школи, магазини, прокат лиж та обладнання.
 
Тут обладнано єдиний у Чехії критий чотиримісний витяг.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Можна вирушити на екскурсії до Праги, Карлових Вар, замків Локет і Крживоклат.
 
РОЗВАГИ
У місті та його околицях є затишні ресторанчики та бари, сауни, дискотека та казино. Є критий басейн.