Бовец

Cамий високогірний курорт країни Бовец (понад 2000 м) - типовий альпійський містечко - розташований на кордоні з Італією, біля підніжжя піку Канін, в районі Триглавського національного парку. Це місце славиться дуже красивою природою, в ясну погоду з вершини гори відкривається прекрасний вид на Італію та узбережжі Адріатичного моря.
Бовец оптимальний для просунутих лижників, однак і для початківців на курорті хороші умови. Сезон тут триває з грудня по травень.
Від аеропорту Любляни до Бовца їхати 1,5-2 години.
 
ГОТЕЛІ
Дуже різноманітний вибір житла: готелі, апартаменти, пансіонати, кемпінги та мотелі. Готелі в основному рівня 3 *.
Відстань від готелів до фунікулера - 900 м.
 
ТРАСИ
Траси прокладені на схилах гори Канін. На висоту 2300 м туристів доставляє фунікулер, а потім крісельний підйомник.
Для початківців гірськолижників і дітей ідеально підійдуть траси Равельнік, Чезсоча. Професіоналів задовольнить траса Крніца, при цьому не варто нехтувати супроводом інструктора. Через значну висоти траси не покриваються льодом, тому кататися по сухому снігу можна більшу частину зими.
Також в Бовца є рівнинні траси. Тут регулярно проводяться змагання з катання поза трасами.
Діють лижна школа і прокат спортивного інвентаря. До фунікулера туристів довозить скі-бас.
 

Нещодавно траса Канін - сама високогірна в Словенії - була об'єднана з італійської Селла Неві, що істотно розширило можливості курорту. На них діє єдиний скі-пас.
 
РОЗВАГИ
Бовец відомий як місце екстремального туризму: параглайдінг, сноуборд, спуск на санях, альпінізм по замерзлих водоспадів.
Курорт спокійний, і вечірнє дозвілля зосереджений в кількох барах.