Бретань

Бретань - найоригінальніша з усіх французьких провінцій. Це півострів-мис на західній околиці європейського континенту, який видається в Атлантичний океан більш ніж на 200 км. Жодна точка Бретані не очищено від океану більше ніж на 80 км.
Берегова лінія досягає 3000 км, що набагато довше сухопутного кордону регіону. Берег різноманітний: тут зустрічаються і пісок, і каміння, і скелі (в тому числі з рожевого граніту).
 

Найяскравіша пам'ятка Бретані - доісторичні мегаліти - менгіри і дольмени. Найбільші поля мегалітів розташовані близько Карнака.
 
КЛІМАТ
Завдяки Гольфстріму клімат на півострові м'який і вологий. Зими ніколи не бувають холодними, а влітку рідко буває сильна спека.
Всупереч поширеній думці, кількість опадів не перевищує середній показник по країні.
Середня температура повітря:
Квітень +14 ° C
Травень +18 ° C
Червень +19 ° C
Липень +21 ° C
Серпень +22 ° C
Вересень +20 ° C
 

Бретань відома своїми потужними приливами і відливами, особливо в північній частині.
 
ГОТЕЛІ
У Бретані можна орендувати будинок в невеликому прибережному селищі або рибальському селі, а можна оселитися на популярному курорті з дорогими готелями і центрами таласотерапії.
 
ЛІКУВАННЯ
Регіон хороший для курортного відпочинку. Центри таласотерапії і спа-готелі розкинулися уздовж всього узбережжя.
Біля берегів Бретані ростуть особливі водорості, з яких раніше видобували йод, а зараз використовують у фармакології та виробництві косметичних препаратів.
 

Бретань з її цілющим морським кліматом і бадьорить повітрям - одна з областей, звідки бере витоки таласотерапія.
 
РОЗВАГИ
У Бретані широко поширені водні види спорту. Скрізь можна взяти в оренду човен - моторну або з вітрилом, каяк або дошку для серфінгу.
Популярна морська рибалка і дайвінг. Всюди безліч яхт-клубів і шкіл парусного спорту.