Брно

Брно — друге місто Чехії, культурний і діловий центр Південної Моравії. Старовинні будинки історичного центру, затишні парки та неширокі вулиці створюють дивовижну атмосферу міста. Тут є чимало архітектурних перлин різних стилів, у тому числі вілла Тугендгат, внесена до списку Світової спадщини ЮНЕСКО.
 

За Брно закріпилася слава одного з найпопулярніших виставкових центрів Європи. Понад 80 років тут проводяться міжнародні ярмарки, виставки та конгреси.
 
ЕКСКУРСІЇ
Екскурсія по Брно, на Славківське поле бою (відоме як місце битви під Аустерліцем), у замок Пернштейн, замок у Жидлоховиці, у мальовниче місто Босковиці, у стародавній Телч, у печери області Моравський Карст, на пивоварні, винні дегустації.
 
РОЗВАГИ
У місті є театри, музеї. Варто відвідати Етнографічний музей, Виставковий комплекс, Моравську галерею прикладного мистецтва, галереї, зоопарк, ботанічний сад. У травні відбувається фестиваль феєрверків.
На околицях Брно розташовано кілька гольф-полів. На автомотодром імені Масарика не проґавлять можливості навідатися шанувальники швидкості: тут проходять світові та європейські перегони на мотоциклах та автомобілях. На міському водосховищі можна зайнятися водними видами спорту, купуватися та позасмагати.
Вечірні розваги пропонують безліч барів, нічних клубів та дискотек.