АргентинаАргентина

Буенос-Айрес

Буенос-Айрес — місто, що живе в ритмі танго, одне з найцікавіших у Латинській Америці. Він розташований на заході країни і оточений пампою - родючими долинами, на яких випасають худобу.
Буенос-Айрес – місто емігрантів, переважно з Європи. Вони й сформували образ аргентинської столиці, поєднавши у ній чудовим чином риси Іспанії, Італії та Парижа. Архітектура, численні музеї, галереї, театри, кафе — все, як у найкращих містах Старого Світу.

 

ГОТЕЛІ
У Буенос-Айресі є готелі від 1 * до 5 *. Головні світові мережі є готелями 4–5*. Готелі в основному розташовані в центрі міста та прилеглих районах.


Поруч із міжнародним аеропортом готелів немає.
 
 
КЛІМАТ
В Аргентинській столиці теплий вологий клімат. Не буває сильної спеки та холоду, до морозів справа також не доходить. Найбільш дощовий період — осінь та зима: з березня по червень та з вересня по грудень, щоправда, дощі короткочасні. У будь-якому сезоні відзначаються значні перепади нічних та денних температур.
Середня температура повітря:
жовтень +18 °C
листопад +21 °C
грудень +23 °C
січень +24 °C
лютий +23 °C
березень +22 °C


У Буенос-Айрес можна їхати будь-якої пори року.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Кладовище Реколет, де поховані найвидатніші аргентинці; район Сан-Тельмо, облюбований богемою; модний центр Пуерто-Мадеро з оригінальною архітектурою на березі Ріо-де-ла-Плата; пішохідна вулиця Ла Бока, відома як вулиця танго.
Екскурсії знаменитими кафе та барами Буенос-Айреса, в парк Тигре в дельті річки Парана.


Орігіналам та туристам з гарною спортивною формою пропонуються екскурсії Буенос-Айресом на бігу — і час можна заощадити, і спалити калорії, отримані під час обіду.

 
РОЗВАГИ
Буенос-Айрес живе дуже насиченим культурним життям. У місті понад 300 театрів, сотня музеїв. Можна побувати на танго-шоу з вечерею або взяти уроки цього танцю на мілонгах (зазвичай відкриті з п'ятниці до неділі).
Лише у столиці Аргентини можна купити бандонеон – музичний інструмент, на якому виконують танго.
Міські парки – чудове місце відпочинку. Серед них варто відзначити "Тьєрра Санта" - перший релігійний тематичний парк у світі. Можна сходити в ботанічний сад та зоопарк.
Поціновувачі незвичайних речей не преминуть відвідати блошиний ринок у Сан-Тельмо в неділю.
У Буенос-Айресі вночі не сплять, а розважаються: у ресторанах, кафе, клубах, казино, дискотеках.


У місті, де виникло танго, постійно відбуваються фестивалі цього танцю та музики.