Бузіос

Мальовничий півострів Бузіос, що за 180 км від Ріо-де-Жанейро, покритий лісистими пагорбами. Курорт, який виріс на місці рибальського села, зберіг шарм провінційного містечка, яке доповнює чудова інфраструктура. Узбережжя півострова порізане безліччю заток. Море тут спокійне, а вода кришталево чиста. Це місце часто вибирають для відпочинку світові знаменитості.
Бузіос можна відвідувати будь-якої пори року.
 

Бузіос славиться своєю спокійною атмосферою вдень і дуже насиченим та різноманітним життям уночі. Курорт сподобається любителям тусовок.
 
КЛІМАТ
Сухий, помірний, майже середземноморський клімат. Перебуваючи на перетині Бразильської та Антарктичної океанських течій, узбережжя півострова, на якому розташований Бузіос, омивається з одного боку теплими, а з іншого — холоднішими водами. Середня температура води взимку – +28 °С.
Середня температура повітря:
жовтень +25 °С
листопад +27 °С
грудень +29 °С
січень +29 °С
лютий +30 °С
березень +29 °С
 
ГОТЕЛІ
Основу готельної бази становлять готелі 3–4*, є кілька 5*. За рідкісними винятками вони невеликі. Більшість з них пропонує напівпансіон.
 
ПЛЯЖІ
У Бузіосі понад 25 піщаних пляжів, кожен зможе вибрати відповідний. Одні з них облаштовані відповідно до останніх вимог курортного бізнесу, інші залишилися досі в первозданному вигляді.
Пляжі Азеда, Жуан-Фернандінью – невеликі, з чистими та спокійними водами. Жуан-Фернандес вибирають любителі комфорту та гарного сервісу (безліч барів), а також шанувальники скуба-дайвінгу. На мальовничому Феррадуру розташовано безліч барів.
Маленький Феррадурінья відноситься до найкращих пляжів Бразилії, його спокійні води ідеальні для сноркелінгу. Оссу хороший для купання. Затишний та спокійний Аморес оцінять закохані. Корали Тартаруги оцінять дайвери Мангіньйос славиться недорогим рибним ринком і красивими заходами сонця. Жериба популярний у молоді та серед знаменитостей, хороший для віндсерфінгу. На пляжі Лагунья є природні басейни між скелями. На Форну пісок червоного відтінку та холодна вода. Брава - ідеальне місце для серферів та рибалок.
 

Щоб дослідити різні пляжі Бузіос, можна скористатися водним таксі.
 
РОЗВАГИ
Активні розваги, які пропонує Бузіос, — віндсерфінг, дайвінг, велосипеди, прогулянки на конях, рибалка, плавання з аквалангом (одне з найкращих місць — острів Анкора). Також можна пройти міні-курс майже з будь-якого виду спорту. У Бузіосі часто проводяться національні та міжнародні змагання з водних видів спорту.
Популярні морські прогулянки на катамарані зі скляним дном, на яхті, відвідування заповідників Емеренсіас, Тауа.
Нічне життя на курорті дуже активне — тут до світанку переміщаються барами, ресторанами, нічними клубами з живою музикою.