Бузіус

Курорт міжнародного рівня Бузіус відомий у всьому світі, завдяки неповторному поєднанню провінційного шарму та першокласної інфраструктури. Бузіус є мальовничим півострівом, на якому розташовано понад 25 пляжів, що підходять як для купання, так і для занять водними видами спорту: віндсерфінгом, дайвінгом і т.д. Тут панує особлива атмосфера, навіяна унікальною архітектурою, сусідством рибальського села, місцевою флорою та фауною. У середні віки бухти Бузіуса активно використовували пірати та работоргівці. У пізніші часи за багатий півострів відбувалися битви між французами та португальцями. Зараз Бузіус – тихе рибальське село, одне з найкрасивіших місць у світі.
           
Особливої ​​популярності курорт набув після відпочинку тут Бріджіт Бардо в 1964 році. Актриса, яка проводила відпустку зі своїм коханим бразильцем, знайшла тут справжнє щастя, сховавшись від настирливої ​​уваги журналістів та фотографів. З того часу багато іноземців, які приїхали на канікули до Бузіуса, залишилися тут назавжди. У цей час на курорт стали перебиратися вищі верстви бразильського суспільства, зачаровані його первозданною красою і можливістю абсолютної усамітнення.
 
Руа-дас-Педрас – центральна вулиця Бузіуса, на якій життя вирує і вдень, і особливо вночі. На вулиці розташовано безліч ресторанів та барів, ремісничі лавки, грає «жива» музика.
  
Розваги:
скуба-дайвінг
віндсерфінг
трекінг
риболовля
концерти
кінофестивалі та ін