Ча-Ам

Ча-Ам зарекомендував себе як місце відпочинок, яке припаде до душі поціновувачам екзотичної природи, місцевих традицій, історичних пам'яток та спокійної атмосфери. Також курорт чудово підходить для відпочинку з дітьми. Знаходиться він за 25 км від Хуа-Хіна.
 
 
У вихідні на курорт приїжджають відпочити тайці, тому відпочинок тут може виявитися значно дешевшим, ніж на більш знаменитих курортах.
 
ПЛЯЖІ
Головною пам'яткою Ча-Ама є величезний і безлюдний піщаний пляж, оточений казуаринами (вічнозелені дерева). Вхід у воду пологий та плавний.
 
Екскурсії
"Дорога Смерті" через річку Квай, водоспад Па-Ла-У, Плавучий ринок. За кілометр від курорту знаходиться храм Ват Неранчарарама з найбільшою у світі статуєю шестирукого Будди.
 
З Ча-Ама можна здійснити екскурсії до Пхетчабурі (найстаріше місто епохи Аюттайя) з відвідуванням печер Будди - Кхао Луанг, храму Суванарам, палацу Пхра Накхон Кхірі; у Бангкок, у Національний парк Сам Рої Йот з відвідуванням печери Пхараянакорн та пікніком на березі моря.
 
РОЗВАГИ
На курорті представлені активні види відпочинку - віндсерфінг та парасейлінг, прогулянки на водних мотоциклах, яхтах та катамаранах, гольф, теніс, катання на слонах та конях.
 
Ча-Ам відомий чудовими ресторанами з морською кухнею.