Чорноморськ
Пляжний курорт

Селище Чорноморськ розташоване в зручній бухті Вузька Каркінітської затоки - в степовій північно-західній частині Криму, на півострові Тарханкут. На відміну від Південного берега, тут немає буйної зелені, але кількість сонячних днів більше, ніж в Ялті. До того ж поєднання степового і морського повітря сприятливо діє на здоров'я. Купальний сезон тут починається приблизно на півмісяця раніше, ніж в іншому Криму і триває з початку травня до кінця вересня.
Дістатися до Чорноморського можна автобусами і маршрутками з Сімферополя та Євпаторії.
 

Відпочинок в Чорноморському не завдасть серйозного збитку гаманцю туриста.
 
 
 
КЛІМАТ
Морські бризи в бухті Вузька змінюють напрямок 2 рази на добу, що створює на березі природний інгаляторій - повітря містить велику кількість іонів кальцію, натрію, брому, йоду, калію. Такі інгаляції набагато ефективніше, ніж в санаторному закладі. Ще одна перевага - низька відносна вологість повітря в порівнянні з Південним берегом Криму. Влітку вона становить менше 70%, що дозволяє легше переносити спеку. Вода в бухті прогрівається швидше, і купальний сезон відкривається раніше.
 
ГОТЕЛІ
У Чорноморському є кілька готелів, пансіонатів, десятки баз відпочинку, дитячих оздоровчих таборів і дитячий оздоровчий центр. Автотуристів візьмуть Автотурбаза і кемпінги. Можна зняти житло і в приватному секторі.
 
ПЛЯЖІ
Прекрасні протяжні пляжі з черепашника, з пологим дном і швидко прогрівається мілководдям роблять Чорноморське ідеальним місцем для відпочинку з маленькими дітьми. Для тих, хто не любить суєти, можна порекомендувати відпочинок на протяжних диких пляжах в стороні від селища, де відокремлені піщані ділянки чергуються зі скелястим узбережжям, з гротами і плато.
 

Всі пляжі безкоштовні.
 
 
 
ЕКСКУРСІЇ
У Чорноморському можна подивитися церква Св. Захарія і Єлизавети, Воронцовський парк, побувати на розкопках давньогрецького поселення Калос-Лімен.
Дуже гарні вапнякові миси Великий і Малий Атеш, Джангульское обвальне побережжя, підводна галерея бюстів «Алея вождів».
 
РОЗВАГИ
У Чорноморському можна зайнятися риболовлею, дайвінгом, покататися на водних велосипедах, мотоциклах, відправитися на морську прогулянку. Для дітей є парк з атракціонами, розваги на пляжі. Вечірніх розваг не надто багато, але щороку відкриваються нові бари, дискотеки.
 

Півострів Тарханкут - Мекка дайверів.