Чески-Крумлов

Середньовічний Чески-Крумлов знаходиться на південному заході країни, недалеко від австрійського кордону, в гористій місцевості, у закруті річки Влтави. Тут чисте повітря та гарна екологія. У цьому затишному містечку з звивистими затишними вуличками розташована одна з найвідоміших фортець Чехії. Понад 80% будинків центру Чески-Крумлова є історичними та культурними пам'ятками та чудово збереглися до сьогодні.
У місті є готелі 3–5*, вони розмістилися у старовинних будинках та палацах.
Ческі-Крумлов відокремлюють від Праги приблизно 180 км. Влітку зі столиці, крім автобуса, можна доїхати швидким поїздом «Шумава».
 

Міський замок – одне з місць проведення весільних церемоній.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Комплекс фортеці та замку в Ческі-Крумлові відноситься до найбільших комплексів свого роду в Центральній Європі. Крім того, у місті варті уваги костел Св. Віта, церква Св. Жоста, капела Св. Яна Непомуцького, ратуша, будинок Золотої корони, Краєзнавчий музей, Музей фортеці. Одна з найцікавіших пам'яток — триярусний міст «На плашті», що з'єднує замок із садом та придворним театром.
В околицях Чески-Крумлова варто побувати в селі Голашовиці, Рожмберці над Влтавій, замку Глибока над Влтавій, Національному парку Шумава.
 
РОЗВАГИ
Зі спортивних занять Ческі-Крумлов пропонує велосипеди, теніс, кінні прогулянки, плавання, каное, боулінг.
Влітку у місті проходять Фестиваль старовинної музики, Фестиваль камерної музики, Свято п'ятипелюсткової троянди. У мальовничому парку знаходиться театр з місцями для глядачів, що обертаються.
Дітям сподобаються Будинок казки, Музей маріонеток, Музей воскових фігур.
Багато барів та ресторанів розміщені в старовинних будівлях, де збережено внутрішню обстановку.
 

Ческі-Крумлов славиться своїм чудовим пивом.