Чіангмай

Чіангмай – головне місто однойменної провінції на півночі Таїланду – розташоване в долині річки Пінг, в оточенні гір. Це центр народних ремесел, де виготовляють вироби із шовку, дерева, срібла, кераміки. Регіон, у якому розташований Чіангмай, відомий найкрасивішими у королівстві краєвидами.
 
Старе місто є ідеальним квадратом, по периметру якого стоять стародавні бастіони.
Дістатися до Чіангмай з Бангкока можна автобусом (10–12 годин у дорозі), але швидше і зручніше літаком (близько години в дорозі).
 

Таксі необхідно викликати телефоном, тому що зловити його на вулиці неможливо.
 
 
КЛІМАТ
Клімат у Чіангмаї досить прохолодний порівняно з іншими регіонами Таїланду. Тут чітко виділяються 3 сезони: холодний (листопад-лютий), спекотний (березень-травень), сезон дощів (червень-жовтень).
 
Середня температура повітря:
квітень +36 °C
травень +37 °C
червень +34 °C
липень +33 °C
серпень +32 °C
вересень +32 °C
 
ЕКСКУРСІЇ 
Більше сотні храмів, найбільший з яких - Ват Пра Сінг, у якому зберігається третя легендарна статуя Будди Сіхінг, а найдавніший - Ват Чіанг Май; Палац Пхупінг, який є літньою резиденцією королівської родини.
 
Пропонуються поїздки в гості до племен, яких мешкає чимало на околицях Чіангмая.
 
З міста можна вибратися в джунглі, з'їздити в історичний заповідник Сукхотай, долину річки Ме Са, піднятися на гору Сутхеп, біля підніжжя якої розташований храм Ват Пхра Бороматхат Дої Сутхеп, здійснити подорож «Золотим трикутником» на кордоні з Лаосом.
 
РОЗВАГИ
Можна зайнятися гольфом, рафтингом, трекінгом у горах.
 
Обов'язково потрібно заглянути на ферму орхідей і в слоновий розплідник, зоопарк, ботанічний сад.
 
Одним з популярних розваг в Чіангмай є кулінарні курси та курси тайського масажу. Також можна відвідати оздоровчі центри.
 
Вироби місцевих народних промислів можна придбати на «лісовому ринку» Тунг Квіан.