ЄгипетЄгипет

Дахаб

Дахаб розташований на півдні Синайського півострова. У минулому бедуїнське селище, а зараз курорт, що пропонує чудові можливості для пляжного відпочинку, дайвінгу та віндсерфінгу. Назва курорту в перекладі з арабської означає «золотою» — саме такі чудові пляжі. Життя в Дахабі тече в повільному ритмі маленького міста. Це дешеве місце для молодіжного відпочинку.
 

Вітер у Дахабі дме понад 200 днів на рік, що особливо цінують серфери.
 
 
ГОТЕЛІ
Готелі Дахаба розташовані на березі затоки, відокремленої від моря широкою косою, у двох зонах: Лагуні та Старому місті. У Лагуні зосереджено готелі 4–5*. Їх варто розглядати туристам, які шукають комфорту, відпочивають з дітьми, віндсерферам, які віддають перевагу спокійному морю.
У Старому місті можна відчути колорит самого Дахаба. Тут розташовані приватні готелі та кемпінги. Вони підходять тим, хто готовий пожертвувати деяким комфортом, а зекономлені гроші витратити на активний відпочинок та екскурсії. Нерідко тут зупиняються дайвери, які приходять у номер практично лише ночувати.
 
ПЛЯЖІ
Піщаних пляжів у Старому місті практично немає. А щоб дістатися глибокої води, потрібно пройти ділянку рифу. У Лагуні піщані пляжі без коралів.
 
ЕКСКУРСІЇ 
Можна відвідати основні пам'ятки Синайського півострова - гору Мойсея, монастир Св. Катерини та Кольоровий каньйон. А також з'їздити до Каїра, Петра (Йорданія).
 
РОЗВАГИ
Дахаб - одне з культових місць серед шанувальників дайвінгу, кайтсерфінгу, віндсерфінгу. Тут знаходиться близько 50 дайвінг-центрів, а також понад 20 місць для занурення на околицях курорту. Серед нирців користується популярністю Блакитна діра – вертикальна коралова стіна, доступна з берега. Скелелази не преминуть відвідати Ваді-Гнай.
Сафарі на верблюдах у національні парки Рас Абу Галум та Габр Іль Бент з ночівлею в бедуїнському селі, традиційною вечерею та зануренням з рифу. Можна відвідати Національний парк Набк, відомий мангровими гаями, на морській прогулянці.
Також на курорті вечорами працює безліч барів, дискотек та нічних клубів.