Давос
Гірськолижний курорт

Давос розташований на сході Швейцарії на висоті 1560 метрів над рівнем моря. Один із наймальовничіших курортів Європи поєднує в собі чудову інфраструктуру міста, чарівність села та красу навколишніх пейзажів.
Членство курорту в елітарному об'єднанні «Найкраще в Альпах» зобов'язує до різноманіття, комфорту та вищої якості на всіх рівнях. Сюди їздить стала публіка: перші особи політики, бізнесу, мистецтва.
Особливий мікроклімат курорту дозволяє отримувати задоволення від зимових видів спорту навіть у сиру зиму. Лижний сезон триває із середини грудня до середини квітня.
 Давос відомий також як лікувальний курорт, що спеціалізується на лікуванні алергії, шкірних захворювань та хвороб дихальних шляхів.
 

У готелях Давосу туристам видають спеціальну карту, яка дозволяє безкоштовно користуватись громадським транспортом.
 
ЗОНИ КАТАННЯ
6 районів катання об'єднує загальний скі-пас та транспортна система, хоча самі вони стоять окремо один від одного. У південній частині долини розташовані Піша, Якобсхорн та Рінерхорн, у північній - Шацальп, Парсен, і Мадріс. Парсен є основним регіоном катання, тут траси для лижників середнього рівня. Для початківців підійде Мадріс, яка відома і туринговим маршрутом на австрійський курорт Монтафон. У районі Якобсхорн – чорні траси для фахівців, а в нижній частині цієї зони – рай для сноубордистів, тут чудові умови для фрірайду.
Також є чудові траси для рівнинного катання, санні траси.
 

Давос сильно витягнутий уздовж долини, і курсувати між фунікулерами та готелем доведеться на безкоштовному автобусі.
 
РОЗВАГИ
У Давосі можна покататися на ковзанах (у тому числі на найбільшій у Європі відкритій ковзанці), поплавати в басейнах, пограти в керлінг, теніс, сквош, політати на параплані, покататися на санях, запряжених кіньми. Крім того, працює спортивний центр, школа верхової їзди (у тому числі у критих приміщеннях).
У Давосі є кілька музеїв, бутіки, ресторани, кафе та дискотеки.