Делі

Делі - великий мегаполіс і одне з найдавніших міст Південної Азії. Індійська столиця є сумішшю архаїки і нового європеїзованого способу життя, що бурхливо розвивається. У Старому Делі вузькі вулички, східні квартали, базари, храми. У Новому Делі (Нью-Делі) видно руку британських колонізаторів: широкі вулиці, будинки в колоніальному стилі, сади, мавзолеї.
 
ГОТЕЛІ
Готелі 4* та 5* орієнтовані в основному на бізнесменів, тому розташовані здебільшого ближче до ділового центру міста. Багато хто з них належать до світових готельних мереж.
У старій частині Делі безліч невеликих готелів та пансіонів. Сервіс у них низької якості, часто брудно.
У Делі є безліч міжнародних молодіжних хостелів, де умови проживання значно вищі, ніж у місцевих готелях 2*.
 
КЛІМАТ
У Делі мусонний клімат, зима тепла суха.
Середня температура повітря:
жовтень +32 °С
листопад +27 °С
грудень +21 °С
січень +20 °С
лютий +22 °С
березень +28 °С
 
ЕКСКУРСІЇ 
Індійська столиця налічує понад 1000 історичних пам'яток та творів архітектури. Міські стіни з брамою, Червоний форт, Соборна мечеть, руїни міста Фірозабада, Джама Месджид - найбільша мечеть в країні, комплекс Кутаб Мінар, Ворота Індії, мавзолей Хумаюна, будівля парламенту. Дуже великий вибір музеїв: Національний музей, Національна галерея сучасного мистецтва, Археологічний музей Червоного форту, Національний музей природної історії, Меморіальний музей Джавахарлала Неру «Тінмурті-хауз», меморіал Індіри Ганді, Музей національних ремесел, Міжнародний музей ляльок, Національний музей акваріум у Палаці дітей, музей Тибет-хауз, Академія, Музей туалетів Сулабх.
З Делі варто відвідати комплекс Кутб Мінар, Тугхлакабад, Хауц Кхас, Бахайський храм.
 
РОЗВАГИ
Дуже красиві сади та парки Делі: сади Мугхал та Лоді, парк Неру, Дір парк. Делійський зоопарк — один із найбільших і найбагатших у світі — не залишить байдужими ні дітей, ні дорослих.
На торгових площах публіку розважають заклиначі змій та провісники майбутнього.
Вночі в Делі можна піти в дуже хороші ресторани та бари при готелях 5*, маленькі затишні ресторанчики зі смачною та недорогою їжею. Окрім того, до ранку працюють нічні клуби, дискотеки.