Довіль

Елітний Довіль особливо цінує європейський бомонд. Атмосфера вишуканості і аристократизму відчувається у всьому: в розкішних особняках, бутиках найвідоміших будинків моди, ресторанах з відмінною кухнею. Визначною пам'яткою курорту є і пляж з дрібним піском, обрамлений знаменитої дощаній набережній-променадом «Планш».
 
КЛІМАТ
Довіль відрізняється м'яким кліматом. Завдяки океанського бризу тут ніколи не буває сильної спеки, а вологість менше, ніж на Середземноморському узбережжі.
Вода в океані рідко прогрівається вище +19 ° С, тому в Довілі безліч басейнів з теплою морською і прісною водою.
Середня температура повітря:
Квітень +14 ° C
Травень +19 ° C
Червень +20 ° C
Липень +20 ° C
Серпень +20 ° C
Вересень + 20 ° C
 
ЛІКУВАННЯ
Курорт славиться своїм інститутом таласотерапії Algotherm. Тут пропонують різні види масажів, ванни, аплікації з морських водоростей і грязей, заняття в басейні, тренажерному залі, сауну, салон краси, солярій, дієтичний ресторан, бутік з широким вибором косметики Algoterm. Можна вибрати одноденний сеанс, на вихідні або повний оздоровчий курс.
 
ЕКСКУРСІЇ
З Довиля можна з'їздити в Руан, Шербур, Гавр, Онфлер, Етрета, абатство Мон-Сен-Мішель, Байе, в садибу Клода Моне в Живерні.
 

Гурманів не залишить байдужими так звана дорога нормандських сирів: камамбер, ліваро, понлевек. Всі ці назви мають географічне втілення, так як походять від назв невеликих сіл і міст, в яких виробляють сири.
 
РОЗВАГИ
Шанувальникам активного відпочинку в Довілі пропонуються віндсерфінг, катамарани, водні мотоцикли, скутери, вітрильний спорт, рибалка, верхова їзда, теніс, гольф, картинг.
Увечері публіка відпочиває ресторанах, барах, знаменитому казино Довиля, нічному клубі Le Regine's. У Довілі регулярно проходять фестивалі кіно, джазової та класичної музики.
 

Іподроми - одні з важливих місць в Довілі. У місті проводяться найбільші у Франції скачки, кінські аукціони, міжнародний чемпіонат з поло.