Дракенсберг

Дракенсберг, або Драконові гори, знаходяться на південному сході африканського континенту, в провінції Квазулу-Натал, на самому кордоні з Лесото. Це практично монолітна базальтова стіна завдовжки майже 250 км. Висота деяких вершин у цьому ланцюзі перевищує 3300 м над рівнем моря.
Частина Драконових гір зайнята заповідниками та заказниками. Принадність їх територій полягає не тільки в унікальності диких тварин, що їх населяють, а й у навколишній живописній природі з різноманітністю ландшафтів скелястої місцевості: скелі, круті обриви, печери та гірські ущелини поряд з високогірними луками, кришталевими озерами та річковими долинами.
Оптимальний шлях до «Дракенсберга» для іноземних туристів – через Дурбан. Відпочивати там можна цілий рік.
 

Вдень клімат тут спекотний, але ввечері відчутно холоднішає. Вирушаючи в гори, треба пам'ятати, що сніг там випадає цілий рік.
 
ГОТЕЛІ
Оселитися можна в найрізноманітніших місцях: від комфортабельного готелю до наметового туристичного табору.
 

Екзотичний варіант розміщення – проживання у селі бушменів.
 
 
ЕКСКУРСІЇ 
Печери з бушменськими малюнками, водоспади Тугела та Дорин, зулуські села, Музей геології, флори та фауни «Дракенсберга». Екскурсії по місцях битв англо-бурської та англо-зулуської воєн, до містечка Бульвер, де можна побачити унікальну церкву, збудовану з рідкісних порід жовтого дерева.
 
РОЗВАГИ
Верхова їзда, сафарі на конях, піші прогулянки, риболовля в гірських озерах та водосховищах, вертолітні прогулянки в горах, спостереження за гірськими птахами, гольф, відвідування сувенірних ринків.
Для туристів поводяться музичні вечори, на яких можна послухати виступи в амфітеатрі в горах хору хлопчиків знаменитої Дракенсберзької хорової школи.
 

Екстремалам можна порекомендувати підйом до гірського перевалу Сані Пас, який входить до трійки найбільших перевалів в Африці.