Дубровник

Дубровник — найвеличніше і найвишуканіше місто Хорватії, яке поряд з Венецією та Амстердамом включено ЮНЕСКО до трійки найкрасивіших міст — пам'яток Європи епохи Відродження. Повітря, напоєне ароматами сосен, кипарисів і лаврів, кришталево чисте море, романтика Середньовіччя незмінно приваблюють туристів до Дубровника.

Купальний сезон розпочинається у Дубровнику у квітні і триває до жовтня. Це найтепліший регіон не тільки в Далмації, а й узагалі в Хорватії.
 

ГОТЕЛІ
Переважна більшість готелів 5* на узбережжі Хорватії знаходяться в регіоні Дубровника. У готелях курорту сервіс високого рівня та особлива атмосфера. Також можна зупинитися в простих готелях, в апартаментах.
 
ПЛЯЖІ
Місця для купання в Дубровнику дуже різноманітні, тут можна зустріти дрібну гальку, бетонну платформу зі сходами для спуску в море, скелясту берегову лінію і навіть пісок.

 

ЕКСКУРСІЇ 
Обов'язкова програма для знайомства з Дубровником - це міські фортечні стіни, церква Св. Влаха, Кафедральний собор, Домініканський і Францисканський монастирі, найдавніша синагога в Європі, Княжий палац, палац Спонза, фонтан-водою Онофріо, Музей мореплавання, Музей мореплавання.
З Дубровника можна поїхати на острів Млет, який є національним парком, острів Корчула — батьківщину Марко Поло, острови Колочеп, Шипан та Лопуд, до села Чиліпі, до розкішного ботанічного саду міста Трстено. Організовуються також екскурсії до сусідньої Чорногорії.


Карта туриста Dubrovnik City Card дає право на відвідування багатьох визначних пам'яток міста зі знижкою. Є варіанти на 2 та 14 днів.
 

РОЗВАГИ
У Дубровнику можна зайнятися підводним плаванням, тенісом, віндсерфінгом, покататися на водних лижах, «бананах», поїхати на яхті на морську прогулянку.
Можна піднятися на фунікулері на гору Срд, звідки відкривається чудовий огляд; вирушити на рибний пікнік.
У місті працює безліч ресторанів, барів та кілька дискотек.


Щорічно у липні-серпні у місті проводяться літні ігри