Дюссельдорф

Дюссельдорф - столиця федеральної землі Північний Рейн-Вестфалія - ​​розташований на заході країни. Незважаючи на те, що він був сильно зруйнований під час Другої світової війни, збережено дух міста з багатовіковою історією і елегантний вигляд. В районі центрального вокзалу знаходиться японський район Little Tokyo. Дюссельдорф відомий в Німеччині кращою якістю життя.
Місто на Рейні є популярним центром ділового туризму, так як тут протягом року проводиться величезна кількість виставок міжнародного масштабу різного профілю (туристичних в тому числі).
Пересуватися по Дюссельдорф можна на трамваях, автобусах, метро; в травні-жовтні на Рейні відкривається навігація.
 
ШОПІНГ
У Дюссельдорф прагнуть потрапити завзяті шопоголіки. Їх місця полювання - вулиці Shadowstrasse, Koenigsallee. У цьому місті народжується німецька мода.
Кращими в Дюссельдорфі вважаються і розпродажі, під час яких пропонуються неймовірні знижки. Зимові «сейл» починаються в другій половині січня.
 

 
Можна також вибратися в нідерландський Рермонд, в годині їзди від Дюссельдорфа, знаменитий своїм аутлет.
 
ЕКСКУРСІЇ
Пішохідна екскурсія по Дюссельдорф. У цьому місті народився поет Генріх Гейне.
Також можна відвідати Бонн, Аахен, Кельн, Брюль, Неандерталь.
 

 
Архітектурна пам'ятка Дюсельдорфа - так звані «п'яні дому».
 
РОЗВАГИ
Дюссельдорф живе насиченим культурним життям: тут є музеї, театри, проводяться музичні фестивалі і карнавали.
З дітьми можна відвідати водний зоопарк, недалеко від міста - парк розваг «Фантазія-ланд».
Численні ресторани, пивні, кафе також склали славу місту на Рейні, особливо найдовша барна стійка в світі в Альтштадте (Старому місті) - майже 3 сотні пабів, ресторанів стоять стінка в стінку, тому кордону їх барних стійок складно помітити.