Екскурсії з Барселони

БАРСЕЛОНА ПАНОРАМНА
Барселона - адміністративний центр Каталонії. Це другий за чисельністю жителів місто Іспанії, в ньому проживає понад півтора мільйона чоловік. Екскурсія по Барселоні дає прекрасну можливість отримати загальне уявлення про це чудовому місті.
Відправна точка програми - площа Каталонії, центр громадської та соціальному житті міста. Барселону неможливо уявити без дивовижною, що зачаровує своєю монументальністю, легкістю і пластикою архітектури епохи "модерн" кінця 1 9-початку 20 вв.Стіль, що поєднує в собі природне початок і максимальний життєвий комфорт, зайняв величезну чпсть урбаністичного простору міста. Ви проїдете по вулицях відомого кварталу Ешампле, де прекрасно збереглися численні будівлі найзнаменитіших архітекторів модернізму Антоніо Гауді, Луїса Доменека, Жозепа пуджу-і-Кадафалка: Лео-Морера, Аматльер, Батло і Міла (Ла Педрера). Проїхавши по вулиці Діагональ - самої аристократичної і найдовшою в Барселоні і по району Ліс Кортс, ми зробимо зупинку на стадіоні футбольного клубу Барселони CampNou, який є найбільшим стадіоном в Європі і другим у світі.
Ви потрапите на Площа Іспанії, входить до складу монументального комплексу Монтжуик, побудованого в період Всесвітньої Виставки 1929 року і включає Національний Палац, виконаний в стилі псевдоренесансу, павільйони виставки, сади, фонтани і т.д. Тут же, на схилі гори Монтжуик, знаходиться музей під відкритим небом - Іспанське Село, де представлені найбільш характерні типи будинків, будівель, вулиць і площ різних іспанських провінцій і районів.
Трохи далі на горі Монтжуик розташовуються спортивні споруди Олімпійського Кільця, які були побудовані до Олімпійських Ігор 1992 року; вони включають олімпійський стадіон, палац спорту "Сант Джорді", олімпійські басейни і олімпійську галерею. На східному схилі гори Монтжуик, з оглядового майданчика "Мірадор-дель-Алкальде", відкривається чудова панорама Барселони і порту.
Потім ми проїдемо по площі "Ворота Миру", посеред якої височить пам'ятник Христофору Колумбу, вулицями центральної частини міста, в тому числі повз Парку Сьюдадела, який був відкритий в середині 19 століття і, нарешті, опинимося в районі Олімпійського селища, побудованої для сотні спортсменів, які з'їхалися в Барселону на Олімпійські ігри 1992 року.
В кінці екскурсії надається можливість підійти й оглянути зовні символ Барселони і майбутній головний католицький храм Каталонії - Храм Святого сімейства найбільшого архітектора Антоніо Гауді.Собор вражає своїми незвичайними формами, повними символізму, і алегоричним оформленням, кожен елемент якого бере участь в великому "поданні" Народження, життя і Смерті, Воскресіння і Слави Ісуса Христа.
 
Тривалість: півдня.
 
МОНТСЕРРАТ
У давнину тут вирував океан, на зорі християнства ховалися відлюдники-монахи, а пастухи, побачивши на горі містичний світ, назавжди зробили її місцем паломництва католиків з усього світу. Помилуйтеся скелями дивовижної форми, доторкніться до чудотворної «Чорної Мадонни», послухайте хор хлопчиків з «золотими голосами» і повірте-мрії збуваються!
 
 
 
 

Хор хлопчиків може зняти свій виступ без попереднього повідомлення. 
 
 

Тривалість: 5 годин.
Час проведення: неділя, понеділок, середа, четвер і п'ятниця о 10:00.
 
ТЕАТР-МУЗЕЙ С. ДАЛІ І ЖЕРОНА
Середньовічне місто Жерона це неповторний колорит провулків, сторожових веж і старовинних церков. Єврейський квартал тут є сусідами з арабськими лазнями, а в Кафедральному соборі знаходиться трон Карла Великого. Музей З Дали -другий по відвідуваності після Прадо і самий незвичайний музей Іспанії. Магія і любов пронизують кожен його куточок, як і все життя художника-генія сюрреалізму. Вхідний квиток до музею С. Далі включений
 
 
 

Тривалість: 9 годин.
Час проведення: вівторок, п'ятниця і неділя 09:00.