Екскурсії на Коста Брава

БАРСЕЛОНА. СВІТ ГАУДІ
Ця екскурсія знайомить Вас з життям і творчістю видатного архітектора Каталонії - Антоніо Гауді і Корнет. Під час екскурсії Ви відвідаєте кращі творіння великого Гауді: храм Саграда Фамілія - ​​символ Барселони і майбутнє главниі католицький храм Каталонії, а також Парк Гуель, яка є прибутковим вінцем творіння періоду модернізму. Храм Святого Семеіства (SagradaFamilia). Гід ознайомить Вас з його значними фасадами і внутрішнім культовим простором. Собор вражає своїми незвичайними формами, повними символізму, і алегоричним оформленням, каждиі елемент якого бере участь в великому "поданні" Народження, Життя, Смерті, Воскресіння і Слави вознісся? Нного Ісуса Христа.
В даний час проект Гауді продовжує втілюватися в життя під керівництвом головного архітектора Джорді Бонета Арменголя. Вас, безумовно, не залишать байдужими і сучасні скульптури на одному з фасадів, виконані Джозеп Маріеі Жузеп Марія Субіракс, одним з найталановитіших, яскравих, і, разом з тим, полемічних сучасних іспанських скульпторів. З самого початку фінансування будівництва ведеться на добровільні пожертвування і кошти від продажу вхідних квитків. Завершення будівництва храму очікується приблизно через 15 років, а з листопада 2010 року, коли собор був освячений Папо Римським Бенедиктом II, офіційно ведуться служби в інтер'єрі собору.
Пасео де Граса вважається самим елегантним проспектом Барселони. Проїжджаючи по ньому, Ви побачите Будинок Батло з його фасадом, що нагадує легенду про Сант Жорді, покровителя Каталонії, і Будинок Міла, ізвестния як Ла Педрера (Каменоломня). Ця будівля, що нагадує гору, представляє собою зразок культу природи. У його фасаді, висічений вручну, немає ні одной прямоу лінії. Ця будівля включено ЮНЕСКО в фонд культурного надбання людства. Ліхтарі з прикрасами з кованого заліза, елегантні будівлі і пішохідні тротуари роблять з етоі вулиці Настоящііе музеї модерну під відкритим небом. Крім того, на Пасео де Граса розташовані найбільш відомі бутіки провідних будинків моди. Під час відвідування Парку Гуель, також визнаного рішенням ЮНЕСКО "Надбанням Людства", Ви відкриєте для себе всю його красу і монументальність. Це воістину вражає красотоі і оригінальністю творіння Гауді є апофеозом вірності споконвічного - природі і духовності, які є основоі концепції, яку сповідував великії зодчий.
Творіння Гауді, що стали еталоном елегантності, гідності і краси, поставили цього майстра поза стилю і часу.
Барселону неможливо уявити без удівітельноі, містіческоі, заворожуюче своеї монументальністю, легкістю і пластікоі архітектури епохи "модерн" кінця XIX - початку ХХ ст. Стиль, сочетающіі в собі природне початок і максімальниі жізненниі комфорт, зайняв більшу частину урбаністичного простору міста. Гімном Барселони стали твори архітекторів-модерністів Доменека і Монтанер, основоположника цього стилю в Каталонії, Пуджа і Кадафалка, і Гауді, який вважав, що природу неможливо закувати в рамки загальнолюдського уявлення про раціоналізм і що все ?, створене людиною, мав би підпорядковуватися законам світобудови.
Художнє багатство Барселони не вичерпується творами майстрів минулого. Місто і сьогодні прагне випередити плин часу, сміливо заявляючи про себе творами сучасних інженерів, архітекторів, художників і артистів.
В кінці екскурсії надається трохи вільного часу на площі Каталонії. Ви зможете прогулятися по бульвару Ла Рамбла - центру общественноі і соціальноі життя Барселони і по Готичному кварталу, в якому до сьогоднішніх днеі збереглися найбільш значущі монументальні пам'ятники середньовіччя. До вечері Ви повернетеся в готель.
 
БАРСЕЛОНА ПАНОРАМНА - ФОНТАНИ
Історія порту Барселони налічує близько 2000 років. Порт розділений на 3 зони: старий порт, торговий порт і порт для перевезень (логістики). Ця екскурсія почнеться одразу з відвідування модернізованого старого порту Порт Велль. Тут на пристані на палях збудований торговий центр Маремагнум, дзеркальні стіни якого відображають навколишнє гладь морської води. Маремагнум являє собою найбільший центр торгівлі і дозвілля Барселони. Тут Вам надає вільний час. За химерного мосту-пірсу можна пройти до пішохідного бульвару Ла Рамбла і Готичному кварталу.
Від порту Ви проїдете на гору Монжуїк, де раполагаться спортивні споруди Олімпійського Кільця, збудовані до Олімпійських Ігор 1992 року. Вони включають олімпійський стадіон, палац спорту "Сант Джорді", олімпійський басейн і олімпійську галерею. На східному схилі гори Монжуїк, з оглядового майданчика "Мірадор-дель-Алкальде", откриваеться чудова панорама міста і порту. Тут же, на схилі гори Монжуїк, ви відвідаєте музей під відкритим небом - Іспанську село (ціна квитка входить у вартість екскурсії), де представлені найбільш характерні типи будинків, будівель, вулиць і площ різних іспанських провінцій і районів. Після відвідин іспанського села Ви пішки направитеся до приголомшливим фонтанів, розташованим перед монументальноі громадоі Національного Палацу. Главниі фонтан, називаемиі "Магічним", "Світна" або "Чарівним", був створений каталонським інженером Карлосом Буігасом до Всемірноі Виставці 1929 року. Гра водних струменя, музики і світла створює в літні ночі прічудлівиі калеідоскоп.

Увечері біля фонтанів може бути прохолодно, радимо взяти з собою що-небудь з теплого одягу.
 
БАРСЕЛОНА ПАНОРАМНА (КАНАТНА ДОРОГА)
Екскурсія по Барселоні дає прекрасну можливість отримати загальне уявлення про це чудове місто. Вона починається з відвідин "візітноі картки" Барселони - храму Святого Семейства (SagradaFamilia) - одного з найзнаменитіших творів великого архітектора-модерніста Антоніо Гауді (1852-1926 рр.). Постройкою цього собору Гауді прагнув спокутувати гріхи сучасного матеріального світу, проголосити братство і єдність народів. B 2005 році цьому чудовому собору рішенням ЮНЕСКО було присуджено звання "Надбання Людства". Слід зазначити, що під час етоі екскурсії собор не відвідується.
Далі Ви проїдете по вулицях відомого кварталу Ешампле, де прекрасно збереглися численні будівлі найзнаменитіших архітекторів модернізму Антоніо Гауді, Луїса Доменека, Жозепа пуджу-і-Кадафалка: Лео- Морера, Аматльер, Батло і Міла (Ла Педрера). Проїхавши по вулиці Діагональ - саме аристократичнсої і саме довгої в Барселоні, Ви потрапите на Площа Іспанії, яка входить до складу монументального комплексу Монтжук, побудованого в період Всемірноі Виставки 1929 року і включає Національниі Палац, виповнений в стилі псевдоренесансу, павільйони виставки, сади, фонтани і т.д.
Трохи далі на горі Монтжук розташовуються спортивні споруди Олімпійского Кільця, які були побудовані до Олімпійських Ігор в  1992 року; вони включають олімпійський стадіон, палац спорту "Сант Джорді", олімпійський басейн і олімпійську галерею. Далі на канатній дорозі Ви піднімаєтеся в Замок Монтжук, де з оглядового майданчика відкривається дивовижна панорама всього міста і порту. Тут у вас буде вільний час для того, щоб Ви змогли насолодитися навколишнюю  красою, а також перекусити.
Потім ми проїдемо до площі "Ворота Миру", посеред якої височить пам'ятник Христофору Колумбу і по бульвару Ла Рамбла, центру громадського та соціального життя Барселони, пішки дійдемо до знаменитого ринку Бокерія. Тут у Вас також буде трохи вільного часу, щоб прогуляться по Готичному кварталу, в якому до сьогоднішніх днів прекрасно збереглися найбільш значущі монументальні пам'ятники середньовіччя. 
 
ФУТБОЛЬНИЙ ТУР ПО БАРСЕЛОНІ И ШОПІНГ
Під час цієї екскурсії Ви проїдете по найдовшій і аристократичнії вулиці Барселони, проспекту Діагональ, який перетинає все місто. Ви відвідаєте стадіон футбольного клубу Барселони "CampNou", який є найбільшим стадіоном в Європі і другим за величиною в світі. Для вас відкриються "секретні двері", куди мають право входити тільки гравці основної крманди. Ви побачите роздягальні, тунель, що веде на поле, лави запасних гравців, побуваєте в кабінах для преси і заглянете в президентську ложу цього знаменитого стадіону, що вміщає 98 тисяч глядачів. У Музеї клубу Ви зможете по численних трофеїв і кубкам вивчити історію і досягнення великої "Барси".
Після відвідин стадіону ми поїдемо в знаменитий комерційний центр "El Corte Ingl? S", який знаходиться на центральній площі Барселони, площі Каталонії. У цьому комерційному центрі при пред'явленні російського паспорта вам буде надана додаткова знижка на куплені на території цього центру товари, а також можливість оформити TAX FREE, щоб в подальшому в аеропорту отримати відшкодування з податку на додану вартість.
 
БАРСЕЛОНА ГОТИЧНА. БАРСЕЛОНА ПІКАССО
Ця екскурсія є ексклюзивною, і пропонує унікальну можливість познайомитися з життям і творчою спадщиною одного з великих іспанських художників - Пабло Руїса Пікассо.
Екскурсія проводиться тільки ліцензованими офіційними гідами Барселони, і включає відвідування музею Пабло Пікассо, пішу прогулянку по найбільш значущим і цікавим кварталах міста - Готичному кварталу і кварталу Рівера.
Готичний квартал налічує більш ніж семивіковою історію. Його фундамент стоїть на руїнах римського поселення, заснованого більш ніж два тисячоліття тому. Квартал Рівера знаменитий тим, що в ньому жив, навчався і працював Пабло Пікассо.
Розташована в кварталі Рівера церква Санта- Марія-дель-Мар є чудовим зразком каталонського архітектурного мистецтва готичного періоду. Початок будівництва церкви Санта-Марія-дель-Мар - перша половина ХIV століття. Фінансування будівництва здійснювалося корпорації моряків Барселони - про це свідчить, зокрема, назва церкви.
Квартал Рівера знаменитий також численними особняками барселонської знаті періоду XIV-XV ст., Побудованими кращими архітекторами цього періоду. В даний час в більшості з цих будівлі розташовані художні галереї та музеї.
Найбільш відомим і цікавим музеєм в кварталі Рівера є музеї Пабло Руїса Пікассо, чия творчість присвячено свободі і любові. Музеї було відкрито в 1963 році, за життя художника. Він розташований на вулиці Монткада, одной з найбільш красивих і старовинних в Барселоні. Виставкові площі музею розташовані в п'яти будинках періоду пізнього середньовіччя.
Екскурсія включає в себе відвідування музею Пікассо в супроводі гіда.
Експозиції музею Пікассо відображають шлях його творчого розвитку. Вперше побувавши в Барселоні ще підлітком, художник назавжди зберіг емоційний зв'язок, що виникла у нього з цим дивовижним містом, безпосередньо вплинув на формування його духовного розвитку і художнього світогляду. У музеї представлені твори майстра, що відносяться до дитячого, юнацького та академічному періодів, так званим "блакитного" і "рожевого" періодам, періодам кубізму і сюрреалізму. Унікальність експозиції полягає в тому, що в музеї постійно представлена ​​вся серія "Лас Менінас", присвячена Дієго Веласкесу, одному з найулюбленіших і авторитетних для Пабло Пікассо художників.
Слідуючий етап екскурсії - відвідування готичного кварталу Барселони, самого її серця. На руїнах римського поселення протягом декількох століть був зведений комплекс середньовічних будівлі, що є резиденцією каталонських монархів. Історичний центр готичного кварталу - Площа Короля (Пласа дель Реї), що є центром громадського життя средньовікової Барселони. Саме на цій площі в 1493 році арагонскими королями Ізабелою і Фердинандом був влаштований прийом на честь Христофора Колумба, який відкрив Америку.
Одне з найвеличніших будівлі готичного кварталу - Кафедральниі собор Барселони, будівництво якого було розпочато в кінці XIII століття і тривало протягом шести столітті. Кафедральниі собор являє собою один з найкращих пам'ятників готичної архітектури Каталонії. Стіни собору зберігають пам'ять про  історичні події. В даний час в Кафедральному соборі проводять одруження членів королівської династії Іспанії. Так як Кафедральний собор - діючий, його відвідування супроводжується певними вимогами до зовнішнього вигляду - зокрема, одяг повинен прикривати плечі, спину, ноги. Далі екскурсія включає прогулянку по вузьких вуличках Готичного кварталу, супроводжувану коментарями гіда. Під час екскурсії вам надається вільний час, який можна присвятити самостійним прогулянкам по Бульвару Лас Рамблас, відвідування знаменитого ринку Бокерія, де можна зустріти товари і продукти з усього світу, в тому числі унікальні, а також шопінгу в районі Пласа Каталунія, в численних торгових центрах і бутиках. Бульвар Лас Рамблас - пішохідна зона, поділена на кілька деталі можуть бути вимиті, наприклад, на Рамблу Квітів, Рамблу Птахів і т.д. Ця мальовнича вулиця сповнена живих фігур, фокусників, вуличних торговців і сама по собі є пам'яткою Барселони.
 
БАРСЕЛОНА - ФОНТАНИ І АКВАРУМ
Під час цієї екскурсії ви познайомитесь з комплексом "Форум Культур", який був побудований в 2004 році і присвячений темі різноманіття культур і створення умов для гармонійного розвитку всієї світової культури. Далі екскурстія продовжиться в унікальному за своєю архітектурою міському парку Діагональ Мар і Олімпійському селищі, яка була посторить для сотень спортсменів, які з'їхалися в Барселону на Олімпійські ігри 1992 року. Потім ми попрямуємо в знаменитий Олімпійський Порт, який є кращою міської гаванню середземноморського узбережжя Іспанії. Тут у Вас буде трохи вільного часу, щоб оцінити красу прибережної зони Барселони. Далі Ви прямуєте в дуже цікавий Парк Сьюдадела, який був відкритий в середині XIX століття і протягом декількох десятиліть залишався єдиною зеленою зоною в місті. Екскурсійний гід розповість Вам про історію цього дивовижного парку, а також покаже вам такі значущі пам'ятки, як будівля Парламенту Каталонії, гігантського монументальний фонтан Каскад, музей зоології і т.д. Також у вас буде достатньо часу для самостійної прогулянки по парку.
Далі заплановані відвідини Акваріума - одного з найбільших в Європі, який був відкритий в 1995 році. У Акваріумі налічується близько 8000 видів средіземноморскоі і тропіческоі флори і фауни. Особлива гордість Акваріума - Океанарій, де мешкають акули - сіра, бичача, бульдоги, лимони та інші. Два тунелю з органічного скла з Того, що біжить дорожкоі дозволяють без оптичних спотворень спостерігати за життям морських мешканців.
Екскурсія завершиться на Площі Іспанії, де, неспішно прогулявшись по алеї Рейна Марія-Крістіна, Ви опинитеся у знаменитих фонтанів, розташованих перед монументальноі громадоі Національного Палацу. Центральний фонтан, також відомий під назвою "Магічним", "Світна" або "Чарівним". Його створення було приурочено до Всесвітньої виставки 1929 року, але й досі чарівна гра води і світла, супроводжувана музичним акомпанементом, заворожує тисячі глядачів, які завмерли в захопленні, споглядаючи чудовий і захоплюючу виставу.

Увечері біля фонтанів може бути прохолодно, радимо взяти з собою що-небудь з теплого одягу.
 
МОНТСЕРРАТ
Гора Монтсеррат - священне місце для всіх жителів Каталонії. Це гора неповторної краси, а також природний парк, в якому був побудований монастирський комплекс на честь Божої Матері. Тут ведуть службу  близько вісімдесяти ченців, що належать до ордену Святого Бенедикта. Вік монастиря наближається до тисячі років.
Своєрідна краса гори Монтсеррат, її численні вершини послужили джерелом натхнення художників, музикантів і поетів; вона приваблювала мандрівників, прочан і скелелазів.
На Монтсеррат круглиі рік приїжджає багато туристів, але це, перш за все, святе місце для багатьох і багатьох віруючих, і вони піднімаються сюди, щоб бути ближче до Бога і говорити з ним. Головний скарб монастиря - дерев'яна фігура в романському стилі, що зображає Святу Марію Монтсеррат (вона знаходиться в базиліці, над головним вівтарем). Сюди приходять тисячі жителів віруючих, щоб поклонитися "Моренета" - так любовно називають каталонці свою покровительку. У базиліці щодня, починаючи з 13.00 години (крім літніх місяців, коли у домі е діти канікули), Ви можете насолодитися співом хору хлопчиків "Есколанія", одного з кращих в Європі, виконуючого церковні гімни Сальве і Віролаі.
На етоі екскурсії Вам надається час для прогулянки, відпочинку та обіду. У вартість екскурсії входить відвідування музею Монтсеррат (без супроводу гіда), де зібрана одна з найкращих в Іспанії колекції живопису роботи каталонських художників XIX і XX ст. (Фортуна, Рамон Марті Альсина, Ваіреда, Русініоль, Рамон Касас, Тускетс, а також Ель Греко, Мікеланджело, Караваджо, Пісарро, Полякова, Пабло Пікассо та інших).
Також Ви зможете відвідати аудіовізуальну експозицію "Монтсеррат- Відкриті Двері", експонати котороі дозволяють зазирнути за монастирські стіни в світ глубокоі віри і гармонії. Природа, історія, легенди, самітницький життя ченців, втихомирювати свої мирські помисли "молітвоі і працею", згідно з звітом Святого Бенедикта відкриють Вам не тільки духовну сутність цього місця, а й, можливо, двері в Ваш внутреннии світ.
Вам представиться можливість спробувати знаменітиі лікер Монтсеррата, проізводімиі ченцями - його дегустація також входить у вартість екскурсії. Вам належить провести цілі день в цьому казковому місці. При бажанні можна піднятися на вершину гори на фунікулері - звідки, при ясній погоді, відкриваються незабутні краєвиди.
 
МУЗЕЙ САЛЬВАДОРА ДАЛІ І ЖИРОНА
Сальвадор Далі (1904-1989 рр.), Знаменітиі каталонського художника, народився і помер в місті Фігерас в провінції Жирона. Далі, все життя гравший роль генія, був і залишається унікальним феноменом в громадському життя Іспанії і в її культурі. Полемічна особистість Далі, безсумнівно, наділеного незвичайним талантом, і після своеї смерті змушує своїх шанувальників вирішувати для себе вічну загадку: генії він або все ж божевільні.
Екскурсія починається з відвідин відомого театру-музею Сальвадора Далі в місті Фігерас. Ідея цього музею, відкритого 28 вересня 1974 року народження, зародилася у великого художника ще в 1960 р і аж до його відкриття він був повністю поглинений втіленням цього проекту в життя. Музеї був створений на руїнах міського театру, який згорів під час гражданскоі воїни в 1939 році. В даний час в театрі-музеї представлена ​​велика колекція робіт цього художника. Сам великії майстер похований тут же, в подземноі частини будівлі під своїм знаменитим космічним куполом. Розовиі будинок, украшенниі трикутним хлібом, ще раз підтверджує ексцентричність генія Далі; його Кадиллак, сюрреалістичні скульптури, начерки, ліжко, диван Дали у вигляді легендарних червоних губ МЕІ Вест і, звичайно ж, муза художника, його Галаріна (Олена Дьяконова, беззмінна і обожнювана дружина і радниця) - це сьогодні вже історія - історія зірки, рісующеі фантазії і сни, передають нашу реальну повсякденність, історія незрозумілого сина провінційного нотаріуса з северноі Каталонії.
Далі екскурсія продовжується в місті Жироні - старовинному місті неповторімоі краси, столиці одной з чотирьох провінції (областей) Каталонії. У центрі міста збереглися просочені духом історії фрагменти стін стародавнього римського міста Гірунда. В огляді Жирони гармонійно вписуються два собори (Кафедральниі Собор і собор Св. Фелікса), доповнюючи мальовничі краєвиди жиронської Флоренції - набережної річки Оніар,  будинки на набережній річки Арно в столиці Тоскани.
Жирона, перш за все, відома єврейським кварталом, розташованим біля кафедрального собору. Ще один пам'ятник архітектури міста - це древні арабські лазні. Щоб хоча б наполовину дізнатися Жірону, не вистачить і кількох днів. Варто подивитися і інші собори (наприклад, Св. Петра над речкоі Галіганс і Св. Миколая); рекомендуємо також відвідати історичні, археологічні або кафедральниі музеї - після прогулянки з гідом по центру міста у вас залишиться достатньо часу, щоб самостійно насолодитися  красотою вузьких вуличок средньовікової Жирони.
В кінці екскурсії Ви відвідаєте один з найзнаменитіших каталонських винних льохів "Бодега Паратжес", де зможете продегустувати і купити хороші вина, лікери та сільські продукти відмінної якості.
 
ЗАМОК ГАЛА И МУЗЕЁ САЛЬВАДОРА ДАЛИ
Екскурсія починається в замку Гала, розташованому в селі Пуболь в провінції Жирона.
Средньовіковий замок Пуболь був не просто ще одним подарунком закоханого Далі своїй дружині, а підтвердженням цієї палкої любові. Гала (Галаріна) - Олена Делувінова- Дьяконова народилася в Росії, в Казані в 1894 році. У віці 18 років її відправили в Швейцарію для лікування туберкульозу - там вона познайомилася зі своїм першим чоловіком Полем Елюара. Знайомство з Далі відбулося в 1929 році в місті Кадакес на узбережжі Коста Брава. З цього моменту Гала проживала спільно з Сальвадором Далі, однак офіційно вони одружилися лише в 1958 році після смерті Поля Елюара. Замок був придбаний набагато пізніше, в 1970 році, і служив літньою резиденцією Гала. Сам Сальвадор Далі міг війти в замок, тільки отримавши її дозвіл.
Все в цьому замку відповідає смакам Гала і Сальвадора: написані Далі картини, скульптури, меблі, подаровані їм прикраси - все це до сих пір зберегло свой неповторний далініанський стиль. В даний час на другому поверсі будівлі виставлені сукні та костюми Гала, багато з яких були створені за ескізами Далі. У гаражі замку стоїть автомобіль, на якому була доставлена ​​Гала в Пуболь після її смерті, а внизу, в підвалі - саркофаг, в якому і похована муза і любов Сальвадора Далі.
Після відвідин замку Пуболь екскурсія продовжиться в місті Фігерас, в театрі - музеї Сальвадора Далі - самого знаменитого сюрреалістичного художника в історії мистецтва Іспанії. Програма передбачає достатньо часу для огляду творіння цього великого генія і божевільного двадцятого століття.
На закінчення екскурсії ви відвідаєте винні льохи "Бодега Параджес", де вам надається можливість дегустації вин і їх подальшого придбання (за бажанням).
 
КАДАКЕС И ПОРТ ЛИГАТ. "ДОМ С СЮРРЕАЛИСТИЧЕСКОЙ ДУШОЙ"
Групи з 8 чоловік. Попереднє замовлення у готельного гіда.
В ході цієї екскурсії ви відвідуєте Будинок-музеї Сальвадора Далі, розташований у тихо і укромноі бухті Порт Лигат на околиці міста Кадакес. Багато свої знамениті полотна Далі написав саме тут, милуючись мінімалістичним пеізажем, которії можна охарактеризувати наступним чином: "там, де Піренеї спускаються в море в грандіозному геологічному нестямі".
Згодом Кадакес перетворився в духовний притулок Сальвадора Далі, в його таїн притулок, де він відмовився від світу, повністю занурившись в роботу. З тих пір спокоиной гладь моря, що оточують затоку скелі, рибальська пристань і крохотниі пляж перетворилися в неізменниі фон для його картин. Весноі 1930 року подружжя Гала і Далі вселилися в маленьке рибальське будиночок. Як писав про цю подію сам Далі: "Через два тижні я повертаюся в Порт Лигат, де я побудував малесенький будиночок з нікелю і скла, в якому збираюся довго і наполегливо працювати".
У 1932 році Далі і Гала відреставрували сусідню хатину, і протягом наступних сорока років будинок ріс і міняв своій вигляд за примхою господарів. У міру можливості один за одним були куплені і з'єднані між собою сусідні будиночки. Так виник унікальниі лабіринт з кімнат, сходів і коридорів. В кінцевому підсумку Сальвадор Далі стає власником незвичайного ансамблю, чудесним чином гармонує з та навколишньою природою.
Не тільки Дали, але і Гала проявила неабиякий дизайнерський талант, з'єднавши в єдиному просторі елементи російського і каталонського мистецтва.
 
АМПУРІЯ БРАВА І НІЧНЕ ВІДВІДУВАННЯ МУЗЕЮ ДАЛІ
Ця екскурсія організовується тільки в серпні.
Екскурсія починається після обіду. Спочатку ми з Вами вирушимо в Ампурія Брава, де здійснимо подорож по каналах на кораблі, і після цього в місті Фігерас відвідаємо театр-музеї всесвітньо відомого художника Сальвадора Далі.
Ампурія Брава - це так звана каталонська Венеція, яка складається з безлічі водних каналів, на яких збудовані оригінальні білі будинки. Це неповторне і казковий по своії красі місто знаходиться на півночі Коста Брава. Ідея його побудови виникла в 60-і рр. і була реалізована фахівцями з Галісії. Для будівництва каналів було використано величезну кількість каменів скельних порід, а основа міста є величезна кам'яна платформа, до якої проведені всі водні канали. В останню чергу були побудовані будинки, до яких можна дістатися як на машині, так і на човні. Слід зазначити, що на цих каналах оселилися досить заможні люди і для зручності їх переміщення навіть був побудований невеликий аеропорт.
Друга частина екскурсії присвячена творчості Сальвадора Далі (1904-1989) - одного з найзнаменитіших каталонських художників, який народився і помер в провінції Жирона, в місті Фігерас. Яскравий талант цього художника не залишить Вас байдужими. Сам театр-музей відкрив свої двері 28 вересня 1974 року народження, хоча ідея його постройки зародилася у художника набагато раніше, ще в 1960 році і аж до його відкриття Далі був повністю був зайнятий втіленням цього проекту в життя. В даний час в музеї представлена ​​колекція робіт Далі. Сам художник похований тут же, в подземній частині музею. Будівля славиться також своїм знаменитим космічним куполом, який ще раз підтверджує ексцентричність генія Далі.
Крім картин Ви зможете побачити численні атрибути особистого життя художника. Слід зазначити, що вся друга частина екскурсії полягає в тому, що вона проходить пізно ввечері, і Ви зможете побачити театр-музеї з оригінальною підсвіткою, яка робить цю будівлю ще більш загадковою і містичною ... Не пропустіть цю захоплюючу екскурсію, яка залишить незабутнє враження про Ваш відпочинок в Іспанії.
 
ОСТРОВИ МЕДАС
Одним з привабливих для відвідування місць на узбережжі Коста Брава є острови Медас. У давні часи ці острови були притулком піратів. Тут же вели свої промисли рибалки.
Екскурсія на острови Медас проводиться на катамарані "Атлантида" - сучасному судні з прозорим дном, яке дозволяє побачити красу підводного пеізажа Середземномор'я, а також богатиі водниі світ. Маршрут судна проходить недалеко від берега, і Ви зможете побачити невеликі рибальські селища, характерні для Коста Брава.
Під час зупинки біля островів з борта судна можна побачити унікальні природні парки, а також викупатися у відкритому морі (в залежності від погоди).
По поверненню в порт ви вирушите в північну частину багатого дивовижними пейзажами селища L Escala, де в супроводі гіда зробите незабутню прогулянку по прибережній стежці, яка з'єднує L Escala і Sant Marti d Empuries. Потім Вам буде надано вільний час, і ви зможете відвідати руїни давніх греко-римських споруд, а також насолодитися чудовими краєвидами та чудовим пляжем.
Екскурсія продовжиться прогулянкою по мальовничих вуличках середньовічного селища Sant Мarti dEmpuries.
Екскурсія закінчиться близько 17.30.
Рекомендуємо взяти з собою речі для купання і сонцезахисний крем.
 
ТРАДИЦІЇ ІСПАНСЬКОГО ВИНОРОБСТВА: НАСОЛОДА СМАКОМ
Ваш відпочинок в Каталонії, а також розповідь про цю сонячну середземноморську країну ніколи не буде повним без згадки про виноробство і відвідування легендарних іспанських бодег. Хліб, вино і оливкову олію - середземноморська трилогія, частина культури і харчування цього регіону. Особливий спосіб життя з незмінною "сієстою" в полуденний час після обіду c великою кількістю вина на столі давно стали візитною карткою Середземномор'я.
Іспанія має найбільші виноградниками в світі, їх загальна площа перевищує 1 мільйон га. Іспанія разом з Францією і Італією входить в трійку світових лідерів виноробства, якість вина підтверджує етикетка "Denominaci? N de Origen ....". В ході нашої екскурсії ви навчитеся правильно читати етикетку і розбиратися у винах. Дегустуючи вина, ви познайомитеся з багатьма секретами сучасного виноробства. Каталонія займає особливе місце серед іспанських виноробних регіонів - саме тут почало розвиватися іспанське виноробство. На Коста Брава, на території грецької колонії Емпуріас в 218 р до н.е. висадилися стародавні римляни, і з часом почалося як мирне, так і не дуже, освоєння Піренеіского півострова, з привнесенням традиції римського виноробства.
У Каталонії знаходяться "імениті" виноробні регіони Іспанії. Ми відвідаємо один з найзнаменитіших: Панадес в 30 км на північний захід від Барселони. Ви зможете побачити льоху, в яких народжуються легендарні вина, що продаються в магазинах і винних бутиках по всьому світу. Саме в Пенедесі в 1872 році, в бодег Codorniu, було вперше вироблено "Шампань-де-кава" (кава). Наші екскурсійні маршрути проходять по погребах лідера у виробництві кава - виноробного хозяіства "Freixenet", що виробляє на своїх 19 бодег близько 80% всього вина "кава" в Іспанії, і продає його в 150 країнах світу.
У Пенедесі також розташована бодега знаменитого Мігеля Торреса, однойменні вина "Torres" якого відомі в усьому світі. Вони не раз перемагали на міжнародних конкурсах виноробів навіть легендарні вина Бордо!
Протягом екскурсії, яка триває весь день, Ви відвідаєте і продегустуєте вина в різних бодег (кава і червоних, білих і рожевих вин).
 
РУПИТ І БЕСАЛУ
Не пропустіть дивовижну подорож в середньовічне минуле Іспанії, де Ви зможете познайомитися з історією країни, її традиціями, звичаями, кухнею і, звичайно, з людьми, які проживають тут в наші дні.
Для того щоб зрозуміти, чому так багато туристів з усіх країн світу приїжджає каждиі рік в Каталонію, ми пропонуємо на один день покинути гучне узбережжі і відправитися в світ гармонії, глибоко пронікнутиі чарівністю веліколепноі природи і красотоі стародавнього кам'яного зодчества, виконаного спокоіноі і урочисту сили.
Саме в етоі північно-восточноі частини так називаемоі "староі" Каталонії, являвшеіся в епоху середньовіччя єдиною християнською державою на всьому Іберііском півострові, збереглися чудові ансамблі романскоі архітектури.
Екскурсія починається з відвідин маленького містечка Бесалу, що є одной з перлин каталанского зодчества. Бесалу - це містечко-листівка, музей під відкритим небом. Бесалу (Bisuldunum) був заснований ще римлянами як фортеця, на одній з доріг, що з'єднали центр імперії з завойованими землями Іберійського півострова. Золотий період Бесалу почався в кінці VIII століття, після перемоги над арабами. Тоді ж було засновано князівство Бесалу, яке у 1111 граф Рамон Беренгер Великий приєднав до території Каталонії.
Місто розташоване на березі річки флювіо і обнесений неприступною фортечною стіною. Головним входом в місто служить надзвичайно красивий романський міст ХI століття, на якому під час щорічних фестивалів розігруються видовищні костюмовані вистави. Пройшовши по вузьких вуличках Бесалу, ми побачимо частину невеликого евреіского кварталу Каль з традиційними лазнями Мікве, побудованими в XII столітті, і опинимося на площі перед церквою Св. Петра, построікі XI століття, що є частиною комплексу бенедиктинського монастиря, заснованого в 1003 році. Саме монастирі, як центри паломництва і культури в середньовіччі, сприяли становленню романського стилю.
Поруч знаходиться ще один пам'ятник романського періоду - середньовічна лікарня імені святого Юліана, також побудована бенедиктинського ченцями.
З огляду на величезну цінність архітектурних пам'яток Бесалу, місто було оголошено в 1996 році Культурним Надбанням країни. Прогулянка по цьому чарівному стародавньому містечку з його численними ресторанчиками, сувенірними крамницями, де представлені зразки традиційної ремісничої творчості Каталонії, залишить яскравий спогад в калеідоскопе Ваших враження про Іспанію. Ми продовжимо нашу екскурсію по одному з наймальовничіших куточків Каталонії - Гаротча. Величні пеізажі, гірські села з витонченими кам'яними будинками (ми проїдемо повз ізвестноі Кастельфоліт де ла Рока) - всією красою і незвичністю пейзажів цей регіон завдячує своєму вулканічному походженню. Близько 30 кратерів вимерлих вулканів складають територію національного парку-заповідника (останнє виверження вулкана Кроскат сталося приблизно 11500 років тому).
Далі ми попрямуємо в Рупіт, гірське селище, побудоване на вершині базальтової скелі - унікальний шматочок світу, занурений в саме серце Кольсакабри. По підвісному старовинним дерев'яним мостом над однойменної річкою пройдемо в центр Рупіт. Тут, як ніде більше, Ви зможете насолодитися гармонійністю рівноваги між величним навколишнім пейзажем і спокоєм, чарівністю цієї села, з витонченою церквою XVI століття, де замість мостових - застигла лава вулканів, а вдома з місцевого каменю, побудовані, в основному в XVI-XVII століттях, настільки гарні, що фасад одного з них відтворено в етнографічному музеї Барселони "Іспанське Село". Ви самі зрозумієте, чому Рупіт, де проживає всього 240 чоловік, був оголошений в 1978 році національним історичним і художнім пам'ятником.
Завершить нашу екскурсію хороший сільський обід, супроводжуваний місцевим вином в затишному каталонському ресторанчику, де Ви спробуєте типові страви національної кухні, прославляючи своїм чудовим якістю і оригінальністю. А в кінці обіду Вас чекає незвичайний сюрприз.
 
АНДОРРА
Екскурсія розрахована на два дні. Обов'язкова наявність паспорта.
Андорра - маленька держава площею 468 кв. км, розташоване в самому серці Піренейських гір, між Іспанією і Францією. Протягом багатьох століть Андорра була тихою, спокоиной, селянською країною, де на великих полонинах місцеві жителі займалися розведенням домашніх тварин, а також вирощуванням тютюну. Однак з кожним новим століттям країна поступово змінювала свої патріархальний вигляд, набуваючи сучасних рис. Після Другої світової війни уряд Андорри скасував податки на торгівлю і тим самим привернула сюди мільйони покупців з більшості країн Західної Європи, що в свою чергу, спричинило швидкий розвиток туризму, особливо гірськолижного. Чисте повітря, дивовижні гірські пеізажі, своєрідна і унікальна в своєму роді архітектура, більш низькі ціни, ніж в інших країнах Європи, а також сучасні гірськолижні станції роблять Андорру привабливою в очах туристів з різних країн світу.
Екскурсія починається рано вранці (відстань до Андорри близько 250 кілометрів). Потрапити в Андорру можна двома шляхами, однаково цікавими - через Іспанію або Францію. Частина шляху буде проходити по гірських масивів Піренеїв, і Ви зможете насолодитися прекрасними видами снігових вершин і зелених гір. Відразу після прибуття в столицю країни - місто Андорра Ла Велла - і заселення в готель, у Вас буде близько 3,5 годин вільного часу, який можна використовувати для прогулянок, обіду і покупок. За цей час можна встигнути багато: відвідати маленький історичний центр столиці або побувати в знаменитому термальному комплексі "Калдеа" (за додаткову плату, тривалість 2 години). На наступний день для бажаючих (за додаткову плату) передбачена екскурсія - на автобусі і потім на фунікулері - в містечко Паль, розташований в гірській частині Північної Долини Андорри. Увага: Більшість магазинів Андорри працюють з перервою - c 13.00 до 16.00 годин. Тому в програмі нашої екскурсії до прибуття в столицю передбачена зупинка тривалістю близько 1 години в одному з Крупнеішій торгових центрів Андорри - River, який відкритий протягом усього дня, щоб ви змогли зробити найбільш вдалі покупки. Грошова одиниця Андорри - євро.
а більш детальною інформацією просимо звертатися до Вашого готельного гіда.
 
 
МАДРИД: ІСТОРІЯ І СУЧАСНІСТЬ (МАДРИД - СТОЛИЦЯ ІСПАНІЇ)
Екскурсія на 1 день на високошвидкісному поїзді "AVE"
Ця одноденна екскурсія починається із захоплюючою поїздки на швидкісному комфортабельному поїзді Іспанської залізничної мережі "AVE", швидкість якого перевищує 200 км / год.
Приблизно за два з половиною години поїзд подолає відстань близько 550 кілометрів, що відокремлюють середземноморське узбережжя і Барселону від столиці Іспанії, і прибуде на вокзал Пуерта де Аточа, розташований в самому центрі Мадрида.
Екскурсія триває на автобусі в супроводі місцевого гіда.
Мадрид - столиця Іспанії і в даний час найбільше місто країни (населення понад 3 мільйонів чоловік). Мадрид був заснований в 1651 році королем Філіпом II як столиця об'єднаної держави. Місто стрімко розростався: найбільш розкішні палаци зводилися під керівництвом талановитих архітекторів і художників, таких, як Хуан де Вільянуева, Хуан де Еррера і Джованні Саккетті. У XVII ст. Мадрид стає культурним центром Іспанії, який поширює свій вплив на всю країну. Чудові палаци міста служили резиденціями численних аристократичних сімей і, в першу чергу, королівського подружжя. Вулицями Мадрида прогулювалися, насолоджуючись архітектурними шедеврами, Сервантес, Веласкес і Гоія.
Щорічно 31 грудня в Мадрид приїжджають тисячі людей з усіх куточків країни, щоб відсвяткувати зустріч Нового Року на знаменитій площі Пуерта дель Соль. На чудовій вулиці Гран Віа розташовані найпрестижніші комерційні центри міста і численні модні бутики.
Мадрид сьогодні - це ніколи не спляче місто-космополіт, що постійно оновлюється, але зберігає свої традиції, де хмарочоси є сусідами з храмами, палацами, музеями. Мадрид - це столиця культури, дизайну і моди. Це місце злиття безлічі світових культур, стилів життя і всіляких тенденцій, які органічно співіснують і доповнюють один одного, даючи нові ідеї для натхнення. Під час першої оглядової частини ви проїдете по найвідомішим вулицях і площах міста: бульвар Пасео дель Прадо, площа Сибелес, проспект Гран Віа, площа Плаза де Орієнте. Під час зупинок і пішохідних прогулянок у Вас буде можливість сфотографуватися з Дон Кіхотом і Санчо Пансоі на Площі Іспанії та відвідати Королівський палац. Потім буде зроблена перерва на обід в одному з ресторанів в центрі Мадрида (обід включений у вартість).
Після невеликого відпочинку вас чекає друга, повністю пішохідна частина екскурсії по історичному центру Мадрида з відвідуванням знаменитих площі Пласа Маіор і Пуерта дель Соль, де потім Вам буде надано вільний час.
Далі огляд міста буде продовжений на автобусі: площа Колумба, проспект Кастельяна, вулиця Алькала, ви також побачите центральну арену для бою биків, знаменітиі футбольниі стадіон Сантьяго Бернабеу, і відвідайте сучасну частину міста з відомими хмарочосами. На завершення екскурсії у Вас буде можливість побачити шедеври живопису і відвідати одну з найбільших художніх галереї світу - Музеї Прадо.
Пізно вночі високоскоростноі поїзд AVE доставить вас назад на узбережжі.
Ця поїздка надає Вам унікальну можливість познайомитися зі столицею Іспанії всього за один день. Перебування в Мадриді дає загальне уявлення про країну в цілому. Це місто є незабутнім і яскравим поєднанням історичного минулого і сучасності Іспанії, в чому ви зможете переконатися, відвідавши цю екскурсію.
 
МАДРИД І ТОЛЕДО - ІСПАНСЬКІ СТОЛИЦЯ
Екскурсія на 2 дня на високошвидкісному поїзді "AVE".
Ми раді представити Вам новий унікальний маршрут, покликаний ознайомити вас з справжніми шедеврами мистецтва, архітектури, гастрономії, а також багатою історією Іспанії.
Ви зможете познайомитися не тільки з Мадридом, сучасною столицею Іспанії, яка пропонує широку палітру пам'ятників архітектури і шедеврів живопису, різноманітність смаків і культур, але і її середньовічної столицею, одним з найважливіших історичних і культурних центрів Європи, чарівним містом Толедо.
Толедо, відомий як "місто трьох культур", який отримав цю назву через те, що в ньому протягом століть мирно співіснували християни, араби і євреї, і понині зберігає за своїми мурами культурне і художню спадщину Європи, представлене величними церквами, розкішними палацами, фортецями, мечетями і синагогами. Це справжній музей під відкритим небом, визнаний ЮНЕСКО Надбанням людства.
Ви зможете відвідати кафедральний собор Толедо, один з найкрасивіших європейських пам'яток релігійної архітектури, в якому укладено цілий світ історії, мистецтва та культури. Особливо можна відзначити багату колекцію картин Ель Греко, Тиціана, Гойї, Караваджо ... Прогулянка продовжиться по "худеріі", Толедські єврейського кварталу. У Середньовіччі він був одним з найбільших в Іспанії, був оточений стінами, мав у своєму розпорядженні громадськими будівлями, школами, лазнями, синагогами ... У вільний час Ви зможете ближче познайомитися з живим свідком тієї епохи - синагога дель Трансіто, одним з найбільш значущих зразків іспано -еврейского мистецтва або толедського францисканским монастирем Сан Хуан де лос Рейес, який також є одним із шедеврів іспанської готики і справляє незабутнє враження своєю унікальною архітектурною виконанням.
Мадрид - це тисячелікій місто, і кожен з його ликів знаходить своє відображення в будь-якому архітектурному шедеврі. Місто було і залишається рідною домівкою для великих письменників і художників. Це справжнє серце Іспанії, яка протягом століть засліплювала світ помпезністю свого Двору, а сьогодні вражає своїми інноваційними тенденціями.
Оглядова екскурсія по Мадриду надає можливість отримати повне уявлення про найвідоміших місцях міста, де Ви зустрінетеся як з традиціями та історією, так і з самими екстравагантними новинками цього сучасного мегаполісу.
Наступний пункт екскурсії - Кафедральний Собор Санта-Марія-ла-Реаль-де-ла-Альмудена, побудований в XIX - XX століттях, що поєднує в собі різні стилі архітектури: неокласичний фасад, неоготичний неф і неороманського каплиця. Собор був освячений 15 червня 1993 року Папою Римським Іоанном Павлом II.
У Вас буде можливість відвідати Музей Прадо, один з найбільш значущих музеїв світу, повністю присвячений живопису. Незважаючи на те, що це не найповніше зібрання картин в світі, але зате найбагатше за кількістю представлених шедеврів (величезна їх кількість і прекрасні колекції робіт найвидатніших художників різних епох дозволяють називати Прадо "Музеєм шедеврів"). У своїх експозиціях Прадо робить упор на мистецтво, попереднє XX століття, і особливо іспанську, італійську та фламандську школи живопису.
Під час обіду ви зможете продегустувати спробувати типову кухню як Толедо, так і Мадрида. А у вільний час Ви зможете познайомитися ближче з цими дивовижними містами.
У вартість екскурсії включено ночівля в одному з центральних готелів Мадрида зі сніданком.
 
САРАГОСА - ДУША ІСПАНІЇ
Екскурсія на 1 день на високошвидкісному поїзді "AVE".
На цій екскурсії ви познайомитеся зі справжньою, чи не туристичної Іспанією, унікальною і дивовижною, що володіє багатою історією і чарівною природою. Ви відкриєте для себе відкриємо Арагон, одну з автономій Іспанії, і його столицю, дивовижне місто Сарагосу. Сагароса - це друга за значимістю місце паломництва іспанців, так як Богоматір Марія дель Пілар є покровителькою всієї Іспанії. І, звичайно ж, ви побачите дивовижну по красі природу Арагора.
Екскурсія розпочнеться із відвідин природного парку "Монастир каменю". Загублений між обривистих скель Іберійської гірської системи парк пропонує Вам один з найбільш цікавих маршрутів - Ви прогуляєтеся по дивним садам, розбитим на берегах каньйону з численними гротами і водоспадами. Справжній рай, в якому можна насолоджуватися природою і відпочивати душею.
Потім Ви познайомитеся з багатою історико-монументальним спадщиною старої Сарагоси, який представляє собою результат взаємопроникнення різних культур.
Ви відвідаєте замок Альфахерія, що представляє собою перлину арабського архітектурного мистецтва на півдні Європи. У 2001 році ЮНЕСКО оголосило Надбанням людства архітектурний стиль "мудехар", найяскравішим представником якого і є палац Альфахерія. Хоча сама будівля за кілька століть зазнав різні перебудови, прогулюючись серед найкрасивіших садів-портиків у дворі Святої Ісабель, заглянувши в Золотий зал і Зал молебнів, ви зможете отримати уявлення про величності палацу. Ви побачите найкрасивіші арки мавританського палацу, що контрастують з домінуючою над замком Вежею Трубадура, в якій відбувається романтична сцена однойменної опери Джузеппе Верді, відвідайте середньовічний замок королів Арагона, зі складальними дерев'яними стелями "альфархе", а також побуваєте в змушує завмерти від здивування північному крилі мавританського замку, перебудованому Католицькими Королями, і Тронному Залі з його сліпучим дерев'яним поліхромним стелею з позолотою. В даний час тут розташовуються Кортеси Арагона.
Потім Ви побуваєте в Соборі Богоматері дель Пілар, дбайливо зберігає колону, на якій Діва з'явилася віруючим. Базиліка є одним з найбільш важливих святилищ католицького світу, присвячених Богоматері, щорічно притягає до себе безліч паломників. У соборі також представлені цінні твори живопису різних епох, серед яких особливо можна виділити фрески роботи Гойї.
Екскурсія завершується оглядовим туром по "Експо Сарагоса 2008" з його тематичними павільйонами і площами. Тут проходила всесвітня виставка, основною темою якої була "Вода та сталий розвиток". Поруч з виставковим комплексом знаходиться станція високошвидкісної залізниці, по якій за годину з невеликим ми доїдемо до Таррагони.
 
ПАРИЖ
Екскурсія на два дні
Париж - не тільки столиця Франції, духів і моди, яка подарувала світові таких відомих кутюр'є як Крістіан Діор, Шанель, П'єр Карден і багатьох інших, але і місто, повний романтики і любові. Поети присвячували Парижу безліч віршів і пісень. Художники з усього світу з'їжджаються до Парижа в пошуках натхнення. Дія безлічі романів і п'єс відбувається на вулицях Парижа.
Париж - один з найпрекрасніших і дивних міст Європи, який вражав своєю історією, архітектурою, музеями і пам'ятками, серед яких відомі в усьому світі Лувр, Ейфелева вежа, Собор Паризької Богоматері і ін.
В цьому році у Вас з'явилася можливість познайомитися з цим грандіозним, неповторним і дивно красивим містом.
Після прибуття в Париж Ви зробите оглядову автобусну екскурсію по місту в супроводі місцевого гіда. З вікон автобуса Ви побачите основні визначні пам'ятки міста: Єлисейські поля, найбільш відвідуваний бульвар Парижа, відомий на весь світ своїми архітектурними втіленням і приголомшливий величезною кількістю магазинів, кафе і ресторанів, якими дуже пишаються самі парижани; Тріумфальну Арку, що є символом епохи Наполеона; Ейфелеву вежу, яка ось уже протягом більш ніж 120 років є символом не тільки Парижа, але і Франції в цілому; Будинок Інвалідів - архітектурний пам'ятник, будівництво якого почалося ще в 17 столітті для заслужених ветеранів армії Людовика XIV і де поховані знамениті французькі військові, в тому числі знаходиться саркофаг з останками Наполеона; Консьержери - колишній королівський замок, перетворений в 1392 році в одну з найжорстокіших тюрем епохи і багато інших ....
Потім ви відвідаєте Собор Паризької Богоматері (Нотр-Дам-де-Парі) - справжню гордість Франції. Собор, оспіваний Віктором Гюго, є зразком готичного архітектурного стилю. Будівництво собору розпочалося ще в 1163 році, а закінчилося лише в 1345. В соборі зберігається велика християнська реліквія - Терновий вінець Ісуса Христа. Жителі міста вважають Собор Паризької Богоматері, духовним серцем столиці. Напевно, жодна людина, що приїжджає до Франції, не виїде звідси без знаменитої на весь світ французької парфумерії. Ви зможете відвідати найвідоміший в світі музей парфумів - Музей парфумерії «Фрагонар» (Muse Fragonard), розташований в прекрасному особняку епохи Наполеона III, і вражаюче уяву своєю красою, приголомшливим інтер'єром, картинами талановитого художника Фрагонара. Також в залах музею Ви зможете спостерігати незвичайне поєднання старовинних меблів і відпрацьованих медниех котлів, привезених з фабрики. Також Ви дізнаєтесь історію створення парфумів, призначення різних флаконів і апаратів, а також про унікальні "носах" - дивовижних людей, здатних розрізняти кілька сотень запахів.
Ви також зробите приємну екскурсію по Сені, зможете побачити в іншому ракурсі численні музеї та монументи цього екстраординарного міста.
 
За бажанням Ви також можете зробити (за додаткову плату) ще дві екскурсії:
- Відвідування Лувру і тур по Монмартру;
- Нічний Париж і відвідування Мулен Руж.
 
Ціна екскурсії включає:
- Трансфер в / з аеропорту Барселони
- Переліт на літаку
- Розміщення в готелі з включеним сніданком
- Оглядову екскурсію по місту з відвідуванням Собору Паризької Богоматері
- Обід в околицях собору в перший день екскурсії
- Відвідування музею парфумів «Фрагонар»
- Річкову екскурсію по Сені
 
НІЦЦА І КНЯЖЕСТВО МОНАКО. ПЕРЛИНИ ЛАЗУРНОГО БЕРЕГА
Екскурсія триває два дні. Обов'язкова наявність паспорта.
Перша частина екскурсії - відвідування Ніцци. Раіоне, де розташована сучасна Ніцца, був освоєний людиною вже 400 тисяч років тому, а в IV ст. до P.X. тут з'явилися перші грецькі колоністи, що дали своїм полісом назву Никея. Це місто часто називають русскоі столиці Франції. Починаючи з XIX століття, Ніццу відвідували представники політіческоі, економіческоі і художественноі еліти Россііскоі Імперії. Свого? час представники царскоі династії Романових відпочивали і поправляли своє? здоров'я саме в Ніцці (їх візити відображені в Версальському салоні готелю Negresco). В даний час Ніцца - главниі місто Лазурного узбережжя з населенням в 400 тисяч чоловік. У програмі екскурсії передбачено відвідування найбільш значущих і цікавих місць Лазурного Берега: історичного центру Ніцци з вузькими і колоритними вуличками, Оперного театру та знаменитого квіткового ринку. Неподалік від історіческоі частини міста розташована красівеішая площа Масена з парками і фонтанами. Справжнім символом багатства і престижу столиці узбережжя є Англііская набережна з химерно-розкішним готелем Negresco.
Найбільш значущим символом русскоі культури на Лазурному Березі і в Ніцці є православної собор Св. Миколи Чудотворця.
Друга частина екскурсії - відвідування князівства Монако. Це невелике князівство розташоване на Лазурному узбережжі в 20 км від італійській кордону, оточене французскоі території. Площа Монако складає 2 кв. км, князівство є одним з найменших держав у світі. Протягом останніх 700 років в князівстві править могутня родина Грімальді. У столиці держави - Монако Віллі - знаходиться веліколепниі палац князя Монако. У Кафедральному соборі Св. Миколая виробляються поховання вже чотирьох поколінні етоі сім'ї. Второи за величиною місто князівства - Монте-Карло - славиться своїм знаменитим казино, а також престижними комерційними центрами і готелями категорії люкс і екстра-люкс.
Під час пешеходноі частини екскурсії ми познайомимося з основними пам'ятками князівства: палацом князя Монако, Кафедральним собором, в якому похована знаменита Греіс Келлі, дружина князя Монако, чудовими садами князя Альберта I, Океанографічним музеєм імені Ж.І.Кусто. Вам також надається унікальна можливість проіті по знаменитих вулицях, де щорічно проводяться ралі Формули 1.
Завершальним пунктом культурноі частини програми передбачено відвідування міста Монте-Карло з його казино, де легко купуються і програються величезну купу грошей.
Відвідування парфумерного центру Fragonard з традіціонноі ароматіческоі продукції Провансу стане заключним акордом нашеи екскурсії. На второи день, для бажаючих (за додаткову плату), передбачена екскурсія в Канни а для інших - вільний час в Ніцці.
 
КАРКАССОН
Обязательно наличие паспорта.
Франция - страна разнообразных пейзажей, богатой истории, национальной кухни и вин, интересных людей...
Цель экскурсии - всемирно известный город-крепость Каркассон, хранящий отзвук топота копыт лошадей кельтов и римлян. Но место, в котором расположен Каркассон - это прежде всего, земля Катаров (Альбигойцев) - первых французских протестантов, которые появились на юге Франции, в Лангедоке, еще в начале XII века. Граф Монтфорт, собрав армию рыцарей, победил катаров в 1209-1241 г.г. на всем юге Франции. С этого же периода началась постройка второй внешней стены города-крепости Каркассон. Со временем пришедшие в негодность две стены крепости были полностью отреставрированы известным французским архитектором Виолет-ле-Дюком в XIX веке и сегодня являются гордостью Каркассона.
Во время экскурсии Вы посетите замок и внутренний крепостной вал (входной билет входит в стоимость экскурсии).
 
КОЛЛИУР И ПЕРПИНЬЯН
Обов'язкова наявність паспорта.
Узбережжя Вермеія (Пурпурне) на самому півдні Франції - одне з недавно відкритих місць відпочинку, яке з кожним роком набуває все більшої популярності, не тільки серед французів, а й серед іноземних туристів.
Реальні жемчужіноі цього узбережжя є місто Колліур, заснування якого відноситься до середньовіччя. Королі Маіоркі вибрали це місто місцем своеї резиденції. У цю епоху був зведений велічественниі замок Колліур, сохраняющіі стиль міста. В кінці XVII століття Філіп Вобан, военниі архітектор короля Людовика XIV, побудував фортецю, яка і до сьогоднішнього дня має важливе значення для збройних сил Франції, служачи оплотом оборони. Мальовниче розташування і прекрасні види Колліур завжди приваблювало сюди безліч художників і поетів. Часто в цих місцях бували Сезанн, Шагал і, перш за все, Анрі Матісс. На кладовищі Колліур похований Антоніо Мачадо, іспанський поет, которії іммігрував до Франції під час іспанскоі гражданскоі воїни.
Всього в годині їзди від узбережжя розташоване місто Перпіньян - стародавня столиця Росеіона. На сьогоднішній день це місто є одним з найбільших на півдні Франції, з населенням понад 120.000 чоловік. Главноі пам'яткою цього міста є фортеця, збудована в період владарювання короля Маіоркі і згодом розширена і вдосконалена Філіпом Вобаном. У центрі міста розташовані кафедральниі собор святого Іоанна Хрестителя, мерія в середньовічній будівлі морського суду і біржі, мальовнича фортеця - символ міста, - і безліч магазинів, де можна зробити цікаві і вигідні покупки.
Ми пропонуємо Вам насолодитися цим новим і захоплюючою подорожжю до Франції і ближче познайомитися з її історією та культурою.
 
РИМ
Ромул і Рем зійшли на гору,
Пагорб перед ними був дикий і німий.
Ромул сказав: "Тут буде місто".
"Місто як сонце" - відповів Рем.
Микола Гумільов
 
Відомий як "вічне місто", до якого "ведуть всі дороги", Рим є ровесником західної цивілізації. З приводу його численних чудових пам'яток архітектури і мистецтва Наполеон I кинув крилату фразу: "Історія Риму - історія всього світу".
У Римі практично кожна людина відчуває легке хвилювання: чи то історія проникає в тебе, то ти в історію, тут все легенди і стародавні персонажі немов перетворюються в реальність, майже фізично відчуваєш зв'язок часів. За цими дорогами ходили римські імператори і сенатори, вершили світову історію на протязі майже 2 тис. Років. Тут творили Рафаель, Мікеланджело, Боттічеллі, Берніні ... У цьому сезоні у Вас з'явилася прекрасна можливість випробувати всі ці відчуття на собі. Ми пропонуємо Вам 2-х денну екскурсію в цей чудовий місто з перельотом на літаку. У Римі Вас чекають оглядові екскурсії (автобусна та пішохідна) в супроводі місцевого гіда, в ході яких Ви побачите найбільш значущі пам'ятки міста: Площа Навона з Фонтаном чотирьох річок, створеним за ескізами Берніні в 1648-1651 роках і представляє з себе єгипетський обеліск в оточенні скульптур, що зображують річки чотирьох частин світу: Ганг, Ніл, Ла-Плата і Дунай; "Храм усіх богів" - Пантеон, який з'явився для свого часу найбільшим архітектурним одкровенням, а технологія побудови його купола враховувалася при зведенні всіх шедеврів епохи Відродження; Фонтан Треві - найвідоміший римський фонтан, побудований в стилі бароко архітектором Ніколо Сальви, в який все кидають монети на щастя; площа Іспанії, з її знаменитими сходами, що складається з 135 сходинок, де регулярно влаштовують покази високої моди знамениті модельні будинки; Колізей або амфітеатр Флавіїв - найбільш відоме і одне з найграндіозніших споруд стародавнього світу, що збереглися до нашого часу; Імператорські форуми, з будівництвом яких утвердився перехід від республіки до імперії; Пьяцца Венеція - названа так за однойменним палаццо Венеція, розташована біля підніжжя Капітолію недалеко від Римського форуму. І, звичайно ж, Собор Святого Петра - серце Ватикану. У вільний час Ви зможете самостійно відвідати музеї Ватикану, одне з найбільших у світі зібрань творів мистецтва. Серед експозицій, представлених тут - музей єгипетського мистецтва, музей етруського мистецтва, музей Піо Клементина, галерея географічних карт, музей Кьярамонті, станці Рафаеля, Пінакотека і знаменита Сікстинська капела.
Рекомендуємо взувати зручне взуття і для відвідування релігійних місць - відповідний одяг (для чоловіків - штани (НЕ шорти), для жінок - прикриті плечі і коліна).
 
ВЕНЕЦІЯ
Екскурсія на два дні.
Оповита легкою серпанком через постійної вологості, затоплений величезною кількістю туристів з усього світу, Венеція здається майже ефемерною, яка існує тільки в нашій уяві. І все ж цей фантастичний місто можна побачити не тільки на листівках. Він реально існує - з усіма своїми каналами і мостами, соборами і площами ...
Венеція немов ширяє над лагуною в прозорому повітрі. Вона прекрасна в будь-який час року - в тумані, коли вона романтична і загадкова, і при яскравому сонці, коли вікна її палаців здаються прикрасою в дзеркальній оправі води.
Венеція запрошує Вас насолодитися зачаруванням її каналів, сонцем і прохолодним бризом з моря, а також ознайомитися з її архітектурними та культурними шедеврами.
У новому сезоні ми пропонуємо Вам познайомитися з цим дивовижним містом. Програма подорожі включає переліт з аеропорту Барселони в аеропорт Марко Поло в передмісті Венеції, відвідування острова Мурано, який часто називають "малою Венецією" - один з найбільших у Венеціанській лагуні. Острів відомий на весь світ своїм скляним виробництвом. Вас чекає відвідування однієї з фабрик з виготовлення муранського скла і виробів з нього, і обід. Потім ми попрямуємо до Венеції.
У Венеції Ви зробите оглядові екскурсії (як в перший, так і в другий день), побачите Площа Святого Марка, що є самим серцем цього чудового міста, яку Наполеон назвав "найелегантнішою вітальні Європи"; Палац Дожів (Palazzo Ducale) - шедевр італійської готичної архітектури XIV-XV століть, де колись засідали Велика рада і Сенат, перебував Верховний суд і таємна поліція; Міст Зітхань, з'єднує Палац Дожів, де раніше судили злочинців, і в'язницю. Міст Зітхань названий так тому, так що тільки на цьому мосту засуджені могли кинути прощальний погляд на Венецію. Ви побачите Великий канал, який самі венеціанці називають "Канал-палац", так як тут зосереджені найкрасивіші будівлі міста (понад 100 палаців); міст Ріальто, що є найпершим, найстарішим і найвідомішим мостом через канал.
У вільний час у Вас буде можливість (за окрему плату) здійснити оглядову екскурсію по венеціанською лагуною або покататися на гондолі.
"Перлина Адріатики" по-різному зустрічає своїх гостей: одних вона буквально засліплює пишнотою палаців, а інших, може бути, і відлякує важким запахом каналів. Однак, хоч би яке враження ні справила на Вас Венеція, воно залишиться незгладимим.
 
ТОРГОВИЙ ЦЕНТР "LА ROCA VILLAGE" І "EL CORTE INGLES"
Обов'язкова наявність паспорта.
Ця екскурсія починається з відвідин комерційного центру "El Corte InglеS", який знаходиться в самому серці Барселони, на площі Каталонії. У цьому торговому центрі при пред'явленні російського паспорта Ви отримаєте додаткову знижку на товари, а також зможете оформити Tax Free.
Далі Ви направитеся в торговиі центр "La RocaVillage", який визнаний одим з 9 найкращих Outlet Shopping Villages в Європі. При пред'явленні брошури з цим оголошенням в адміністрації "La Roca Village", Ви зможете отримати дисконтну карту "VIPCard" надає 10% знижку в 9 магазинах торгового центру на Ваш вибір.
Откроите для себе більш 100 престижних марок: Versace, Burberry, Hugo Boss, Calvin Klein Jeans, La Perla, Samsonite, Tommy Hilfiger, Spazio, D & G, Nike Factory Store, Zegna, і інші.
Вишукана і казкова "La Roca Village" пропонує знижені до 60% ціни протягом усього року в більш ніж 100 магазинах.
Торговиі центр "La Roca Village", созданниі під відкритим небом, перенесе Вас в типове Каталонське містечко XIX століття, де Ви зможете зробити вигідні покупки за низькими цінами. Також Ви зможете пообідати в затишному каталонському ресторанчику або випити чашечку кави на главноі площі. У торговому центрі діти зможуть пограти на спеціально оборудованноі майданчику.
 
ІНДИВІДУАЛЬНІ ЕКСКУРСІЇ
Якщо Ви хочете зробити індивідуальну екскурсію з семьеі або друзями, дізнатися про це у свого готельного гіда, а також уточніть існуючі можливості і ціни. Ми можемо організувати для Вас будь-яку екскурсію, що не входить в нашу програму.
Наприклад, ми можемо запропонувати Вам цікаві приватні екскурсії на сами північ Каталонії, в містечко Кадакес. Це місце своеї пріродноі і унікальноі красотоі притягує багатьох артистів, поетів і художників. В околицях цього міста, в спокоіноі і тихо бухточке Порт Лигат, побудував свої будинок Сальвадор Далі. Там, в його будинку, Сеічас знаходиться музеї великого художника.
Пропонуємо Вам відвідати всесвітньо ізвестния виноробної комплекс з залою для дегустації "TORRES", а справжнім поціновувачам високоі кухні - спробувати гурме - меню.
А може бути, ми разом поїдемо в Ампурія Брава і відвідаємо каталонської Венецію - її канали та ексклюзивні вілли.
Для любителів мистецтва Каталонія - земля обітована, нагороджена богом талановитими художниками і архітекторами. Чудова експозиція Музею Національного Мистецтва Каталонії (MNAC), розташованого в Барселоні, в величному палаці на горі Монтжуик, розповість Вам багатовікову історію мистецтва Іспанії та Каталонії. Колекція фресковоі живопису і скульптур романського періоду X-XII століть, що належить цьому музею, є одной з найкращих в Європі. У музеї представлені чудові зразки готичного мистецтва і современноі іспанскоі і каталанскоі живопису і скульптури.
На горі Монтжуик розташований ще один з найбільш відвідуваних музеїв Барселони - фонд всесвітньо відомого художника Жоана Світ, генія каталонського авангарду. Світ Світ повний багатоцвіття і символів, різноманітних художніх і пластичних форм, передающіі всю складну, багатогранну гаму настрої, переживанні, нарешті, саму історію етоі видающеся особистості. Будівля для цього музею і артистичного центру було побудовано спеціально з урахуванням усіх сучасних вимозі і місцевих архітектурних традицій.
Запрошуємо Вас відвідати ці музеї в Барселоні і зробити індивідуальні екскурсії в супроводі наших ліцензованих російськомовних гідів.
Для VIP клієнтів також організовуються екскурсії на ексклюзивному комфортабельному автобусі на Лазурниі берег, в Мадрид, в Країну Басків або на будь-яке інше туристичний напрямок.
Ми чекаємо Вас і готові виконати всі Ваші бажання, щоб гості відчували себе комфортно.
 
GRAND CASINO FLAMENCO
Фламенко - один з найвідоміших народних танців в світі. Це справжнє відображення багатства іспанської культури, пристрасний, експресивний танець, мова якого - жести, кольору, музика, його сила і пристрасть, що символізують драматизм почуттів і переживання героїв. Своїми історичними коренями фламенко іде в індо-азійську, мусульманську і, звичайно ж, циганську культуру. Фламенко заворожує глядача своєю емоційністю і виразністю.
Не пропустіть можливість побачити одне з кращих шоу фламенко в Іспанії.
Ця екскурсія поєднує в собі дві можливості, одна з яких - можливість насолодитися нічним життям, пронизаної іспанським фольклором, душа якого відображена в пристрасному фламенко. Інша можливість полягає у відвідуванні ігрових залів Gran Casino Costa BRAVA, що супроводжується безкоштовною дегустацією напоїв (при відвідуванні казино необхідно пред'явити посвідчення особи).
Відвідування GRAN CASINO FLAMINGO, безсумнівно, заслуговує на те, щоб продемонструвати елегантні вечірні наряди, які підходять до випадку. Ігровий зал казино, площею понад 1000 кв.м. надає можливість не тільки вгамувати пристрасть до азартних ігор, але і насолодитися вишуканими стравами і напоями, а також живою музикою.
Будівля Gran Casino Costa Brava, Льорет-де-Мар - досить унікальна споруда, воно розміщується в величезному саду, на його фасад проектується світлове зображення в авангардному стилі.
Оригінальний фасад, вражаюче зовнішнє освітлення, сад на даху, тераси і 40-метрові ілюстрації знаменитого художника Лукаса Геуни, а також ігровий зал площею 1500 кв.м., роблять Gran Casino Costa Brava виключно привабливим і цікавим місцем для відвідування. Нове шоу, пропоноване Grand Casino FLAMINGO є справжньою родзинкою вечора, дозволяє зануритися в багатство іспанської фольклорної музики і танцю, виконуваних кращими артистами. В Grand Casino ви можете насолодитися як справжнім іспанським фламенко, так і пасодобль, румбою, севільяной і іншими танцями в їх класичній інтерпретації. Особливість шоу - неповторний і чистий стиль класичного пристрасного фламенко, представлений у всіх його найбільш популярних варіаціях, так званих "palos" в форматі "tablao" - все те, що називається феєричним "Святом Фламенко" і відображає його справжню сутність.
Танцювальна група - шоу-балет "Іспанська фантазія" - складається з 10 танцюристів найвищого рівня. Балет очолює танцюрист і хореограф Хосе Леон, володар 2 світових рекордів найшвидшого виконання так званого "сапатеадо" (різновид степу під фламенко) за одну секунду і за одну хвилину.
Знаменитий тенор Сем, співак з найчистішим і глибоким голосом, який з великим артистизмом виконує як популярні італійські арії, так і традиційні іспанські народні пісні, і талановитий гітарист-віртуоз Дієго Кортес, майстер класичної іспанської гітари, завершують це художнє шоу, поставлене з великим професіоналізмом і любов'ю. Чудова хореографія, освітлення, багатство костюмів і динамізм шоу роблять його воістину унікальним і красивим видовищем, безсумнівно, гідним вашої уваги.
Шоу закінчується о 23.30, залишаючи достатньо часу для того, щоб повноцінно відпочити і відновити сили або навпаки, продовжити насолоду різноманітними нічними розвагами, пропонованими Gran Casino Costa Brava.
 
"ЛА МАСИЯ"
Садиба в Тордере
Щоб відпочити від дня, наповненого перебуванням на спекотному пляжі і сонце, Вам надається унікальна можливість провести незабиваемиі і тіпічниі іспанська вечір в старінноі садибі, построенноі в 1736 році. Сама будівля знаходиться в дуже красивому, мальовничому місці. Ми з большои радістю представляємо Вам щорічно меняющ спектакль, поєднання іспанскоі музики і танцю. Під час вечері Ви спробуєте типові страви іспанскоі кухні і, звичайно, знамениті іспанські вина. Іспанці використовують звичайні продукти, комбінують їх з можливими природними складовими і перетворюють приготування їжі на справжнє мистецтво. Ви зможете переконатися в цьому самі. Іспанські вина представляти не потрібно. Вони відомі в усьому світі своєю високою якістю і вишуканим смаком. На терасі маленькоі церковці Вас чекає аперитив: іспанська сангрія, прохолодні напої і закуски. На вечерю Вам запропонують кілька типових каталонських страв. У Вас також є можливість спробувати традіціонниі каталонської хліб, натертиі часником і помідором. На десерт Вам подадуть морозиво або каталонський крем (местниі десерт). До вечері пропонуються біле і червоне вино, горілка, каталонське шампанське (cava), прохолодні напої і вода.
Вечеря супроводжується гітарними композиціями "Лос Даніельс". Практично жодна іспанська мелодія не обходиться без звучання гітари, яке зачіпає серця всіх без винятку слухачам. Але, безумовно, краще блюдо в "Ла Масія" - це красочниі танцевальниі спектакль. В продовження первои частини - концерт темпераментноі групи Ла Туна (типова вазі? Гавкоту вулична іспанська музика). Друга частина вистави - це лучшии на данни момент балет "Хав'єр Хурадо", которії заворожує глядача ... І, безумовно, танці під музику оркестру "Ла Масія".
Подання проходить в повністю оновленому залі, обслуговування проводиться на високому рівні. Відвідування садиби "Ла Масія" залишить в Вашеі пам'яті багато приємних враження. Програма закінчується близько опівночі.
На пам'ять спеціально для вас - іспанська віяло.
 
Меню
Вечеря з поданням
Пріветственниі коктеіль і сангрія
Настоящііе каталонської вечерю: большои асортимент ковбасних виробі, тіпічниі хліб з помідором, часником і оливковою олією.
Свиняча вирізка з соусом і гарніром.
Тістечко з заварним кремом, вершками і гарячим шоколадом
Мінеральна вода, вино і шампанське.
Меню Тапас
3 різноманітні закуски 3 тапас Білі і червоні вина Сангрія
Вистава з келихом шампанського
Снек, сангрія і шампанське.
 
ШОУ "СРЕДНЕВІКОВИЙ ЗАМОК"
Хочете відчути себе справжнім жителем Середньовіччя? Ми надаємо Вам таку можливість! Екскурсія "Средневековиі замок" - для тих, хто хоче поринути в глибоку старовину. Відвідавши її, Ви збережете в пам'яті частинку велікоей і давньої історії і відчуєте неповторімиі колорит етоі епохи. Екскурсіонниі автобус приїжджає в містечко Тордера ввечері. Там, в стилізованому під середньовіччя замку, проходить лицарський турнір, під час якого Вам запропонують типові страви часів середньовіччя.
Турнір середньовічних лицарів відбувається саме так, як вони відбувалися в той час. Ви опинитеся на багато років назад, і на Ваших очах учасники турніру будуть відчайдушно боротися за перемогу. У костюмованому поданні з графом і графинею, лицарями і дамами серця беруть участь і акті? Ри, і глядачі. Ви зможете познайомитися з життям людеі тих часів, з їх культуроі і традиціями.
Після поєдинків і вечері Вас чекатиме естрадниі оркестр (в Великому банкетному залі замку), під музику якого Ви зможете потанцювати (влітку на подвір'ї замку організовується дискотека). В кінці програми на сцені банкетного залу для Вас виконають свої номери темпераментні танцюристи фламенко. Шоу супроводжується ізумітельноі ігро світла і музики. Ви ніколи не забудете це незвичайна подорож у минуле! Програма закінчується близько опівночі.
Екскурсія "лицарський турнір" пропонує Вам 3 години розваг:
Дві вистави і одну з кращих груп фламенко.
час:
20.00 - 21.00 вхід
21.00 - 22.30 "лицарський турнір" з вечерею.
22.30 - 23.10 Танці під живу музику. Дискотека в літньому саду.
03.10 - 24.00 Представлення танців фламенко.
 
ЛА СІЄСТА. ВИСТАВА ФЛАМЕНКО З ВЕЧЕРЕЮ
Старовинна каталонська садиба ХVII століття, відкрита для відвідування - ідеальне місце для насолоди іспанським фольклором, з усіма традиціями, притаманними культурі Іспанії. Тут Ви зможете побачити лучшии спектакль фламенко в усьому регіоні Каталонії, і, поза всяким сумнівом, один з кращих в Іспанії.
Ви візьмете участь у традиційному іспанському вечері під звуки запальної музики в святковій атмосфері. Вам будуть запропоновані типові каталонські закуски, салати, телятина з гарніром під іспанським соусом, десерт, а також червоне вино, шампанське, вода і сангрія.
Ла Сієста пропонує Вашій увазі спектакль фламенко, виконаний на найвищому артистичному рівні, з прекрасною хореографією, великою різноманітністю прекрасно виконаних костюмів, ілюмінації і декорації. Це шоу є зразком артистичного багатства музики і типових танців іспанського фольклору, які будуть виконані талановитими артистами.
Фламенко-балет "Даніель Канделас" виконує як класичні іспанські танці, так і традиційний танець фламенко. Використання в шоу музичних скриньок, кастаньєт і віял, а також костюми і чудова хореографія, перетворюють цю виставу  в фантастичне видовище. Шоу завершується  виступом: традиційним іспанським Кебрантос Фламенко, яке найкраще передає все багатство почуттів цієї пристрасної музики.
 
ПОРТ АВЕНТУРА ПАРК
Порт Авентура - це, після паризького Діснейленда, другий за величиною парк атракціонів у Європі. Площа парку - 115 га. Він складається з п'яти тематичних зон з атракціонами, привабливими як для дорослих, так і для дітей.
Маршрут починається зі Средземноморської зони: кам'яні вулиці з характерними білими будинками приведуть Вас на Головну Площа рибальського селища, де проводяться народні гуляння. У цій зоні Ви найдете бари і ресторани, а також сувенірні магазинчики.
Пишна рослинність, галасливі водоспади і спокійні  хвилі озер - це Полінезія. Тут Вас чекають чудові атракціони і екзотичні танці давніх країн, виконувані жителями Самоа і Тонга, які надовго притягають погляд своїх гостей. Тут же Вас чекає незвичайна пригода на глибині океанських вод в новому атракціоні Морська Одіссея (SeaOdyssey). Цей атракціон надасть можливість битися з морським чудовиськом, обстежити затонулі кораблі, звільнити підводний човен  в згаслому океанічному вулкані. За входом в "Океанічний Інститут" знаходиться секретний центр з вивченням таїн океанських просторів. "Морська Одіссея" - це дослідницька субмарина і найпрогресивніше винахід в світ комп'ютерних атракціонів, існуючих на сьогоднішній день.
Велика Кітаіская Імперія принесла в "Порт Авентура" багато імператорських театрів, храм Йнга-Чхоу з уявленнями, акробатичними номерами і фокусами, а також знамениту Китайську Стіну, що приховує вражаючий атракціон парку - Драгон Хан і новинку цього року Shambhala: найвищу американську гірку в Європі . Запаморочливий підйом на висоти перетворить тебе в істинного шукача пригод, крім підйомів на найнеймовірніші висоти ти відчуєш глибинні спуски, переходи по темних тунелях і гірських озер. Без сумніву, це пригода з найприголомшливішими пейзажами навколо, які ти не можеш пропустити. Наступна - Мексика. Після традіціонноі мексіканскоі кухні в "буфеті", де Ви зможете спробувати гострі страви, прислухаючись до співу чудових "маріачі", Вас чекають пригоди на атракціонах Ель-Діабло, Юкатан і новинка сезону-Ураган Кондор.
Нарешті, Дікіі Захід, стария Пенітенс - як ковток води серед пустель і каньйонів Арізони. Тут вас чекають школа Тома Соєра, поруч кладовищі золотошукачів, міська в'язниця і шибениця, салон з прогулюються ковбоями і вуличних дівок. У етоі зоні сами ізвестния атракціон - "Стампід".
Різновидом етоі екскурсії є Нічна Порт Авентура - під час етоі екскурсії, крім всіх вищезазначених атракціонів, Ви побачите ще одне незабутнє видовище: в Средіземноморскоі зоні ночами показують прекрасне уявлення, в якому головні ролі виконують музика, світло, вогонь і вода.
 
У парк Порт Авентура заборонено приносити свою їжу (сухі пайки здаються в платні камери схову). Територією парку заборонено ходити босоніж і в купальних костюмах. Нагадуємо - до вечері Ви не встигаєте!
 
МАРІНЕЛЕНД. МОРСКИЙ ЗООПАРК І АКВАПАРК
У Палафольсе, розташованому між курортами Малграт де Мар на узбережжі Коста-дель-Маресме і Бланес - на Коста Брава, знаходиться Марінеленд - морскоі зоопарк і аквапарк. Це ідеальне місце для відпочинку всеї семьеі. Тут Ви зможете подивитися незабутні виступи дельфінів, морських левів і папуг. З минулого року в Марінеленд відкрита унікальна виставка екзотичних птахів. У Вас є можливість познайомитися з їхнім життям, як якщо б Ви побували у них на батьківщині. Тут створені природні умови їх проживання. А в аквапарку Марінеленд, що займає площу 40.000 кв. метрів, Ви наідете огромниі вибір водних атракціонів. Це водна зона в 2500 квадратних метрів, з м'якими спусками, звивистими тобоганах, спіраллю, загальним басейн ... А для самих маленьких - територія в 5000 кв. метрів, з трьома басейн і тобоганах, розробленими спеціально для домі е діти до 6 років, м'якими безпечними спусками і т.д. Для найвідважніших Марінеленд представляє атракціон "Boomerang", деіствующіі, відповідно, за принципом бумеранга. Ви спускаєтеся і піднімаєтеся на протязі 15 метрів і повертаєтеся назад. Це незабутні відчуття! Крім того, Марінеленд має зоно, де живуть тюлені і пінгвіни, безліч птахів (папуги і т.д.), а також зоно для пікніків (бар, ресторан і т.д.), расположенноі під високими парасолькові соснами. Найменших відвідувачів жде? Т детскии парк. З раннеі весни до пізньої осені Марінеленд відкритий щодня. Новинка цього сезону - атракціон Торнадо! Опинитеся в центрі справжнього торнадо, і впевнені, сильні враження чекають вас.
 
WATER WORLD
Водний парк
Світ розвазі на природі. WaterWorld - водяний парк, розташований у лоні природи, поблизу від Ллорет-де-Мар. Серед численних водних атракціонів необхідно виділити "Рафтинг Рівер", довжиною 215 метрів і діаметром 3 метри, за яким Ви спускаєтеся на круглій надувній 4-х містні шлюпці, а також "Вотер Маунтеін" (WaterMountain) - це велика американська водна гірка, по якій на шлюпці Ви подолаєте понад 250 метрів спусків і підйомів, включаючи темні повороти (близько 50 метрів). Також Ви зможете насолодитися басейном з хвилями, басейн "Ла Кальмі", джакузі. Крім того, на території парку знаходяться дитяче озеро, Озеро Відпочинку, гірка "Камікадзе", Дика Ріка і чотири гірки "Вотер" (Бистрий, Гігантський, Маленький і Доріжки). Любителів гострих відчуттів чекає американська гірка - X-tream довжиною 350м і висотою 18 м. Велика швидкість досягається завдяки потужним моторам, що виштовхує 40000 літрів води за хвилину. Відзначимо також водну гірку "Шторм". Це дві високі труби, що закінчуються двома воронками, що переходять у вир.
 
У зону пікніка входять: ресторан з піцерії, бутербродна, закусочна та кафе-бар. Тут можна пообідати і відпочити в тіні соснового парку. Ви і Ваша сім'я найдуть в цьому парку стільки розваг, що звичайний день перетвориться в святковий. З весни до осені Водяний Парк в Ллорет-де-Мар відкритий щодня.
Нові атракціони 2013: Speed ​​Slides; Hurricanes; Speed ​​Furious; Kids Water World.