Екскурсії на Коста Дель Соль

СЕВІЛЬЯ
Є міста, одна назва яких звучить як казка - Севілья ...
Автобус перетинає гірський ланцюг, що відокремлює Коста дель Соль від континентальної Іспанії, і виходить на найбільшу і родючу долину країни - долину Гуадальквівір. Зміна пейзажів, історичні місця, овіяні поетичними легендами, давні міста - все це перетворює дорогу до Севільї в захоплюючу подорож. Севілья - справжня столиця Андалусії. Все: і старовинні квартали міста з віковою історією, і найбільші пам'ятники архітектури, серед яких подібно перлині виділяється Кафедральний Собор, і павільйони, побудовані до міжнародних виставок, створюють її неповторний вигляд. Найбагатша подіями історія країни оживає перед очима, коли милуєшся живописом Мурільо, Гойї та Сурбарана, відвідуєш могилу Колумба і відпочиваєш на лавках перед найдорожчим в світі вівтарним прикрасою.
У поїздку входить відвідування однієї з найкрасивіших площ країни - площі Іспанії, стародавнього кварталу Санта Крус і головним пунктом програми, є Кафедральний собор з символом Севільї - вежею Хиральда, з висоти якої відкривається чудова панорама міста. "Хто не бачив Севільї - не бачив чудес" - вигукнув арабський поет Ібн-Шакунді. І в цьому переконується кожен, який побачив своїми очима це місто.
 
ГРАНАДА
Поїздка в Гранаду - це знайомство з Мавританській Іспанією, дивовижною цивілізацією, яка спалахнула на історичному небосхилі і залишила незгладимий слід в світовому мистецтві. Самим знаменитим монументoм тієї епохи є палац Альгамбра - чудо мавританського зодчества, що стоїть в одному ряду з найбільшими пам'ятниками світової архітектури. Aрхітектурно - парковий ансамбль, який включає стародавні палаци, фортеці та сади мусульманських правителів. Альгамбра, яка в поданні мусульманських султанів була втіленням раю на землі, вражає як своєю монументальністю, так і дивовижною красою деталей. Стіни, покриті східними орнаментами, сталактитові склепіння стель, дзюркотлива вода фонтанів, прохолода двориків і запах квітів в садах перенесуть Вас в атмосферу казок "Тисячі і однієї ночі". В історичному центрі міста варто виділити Кафедральний Собор і Королівську Каплицю (огляд за бажанням), де були поховані Фердинанд і Ізабелла, найвидатніша королівське подружжя в історії Іспанії, завершили реконкісту і відкрили саму трагічну сторінку в історії цієї країни, яку ознаменoвало створення інквізиції.
 
КОРДОВА
Потрапляючи в Кордобу, місто, оголошений організацією ЮНЕСКО Надбанням Людства, Ви робите подорож у часі довжиною в тисячоліття. Старовинна мечеть, королівські сади Алькасара, вузькі вулички старого міста залишать незабутнє враження, яке Ви пронесе через усе життя.
В самому серці Андалусії, посеред безкраїх оливкових полів, знаходиться один з найдавніших міст Іспанії - Кордова. Уже за римлян Кордова стає культурним центром всього Піренейського півострова. Однак найвищого розквіту місто досягає в період мусульманського правління, коли Кордова, столиця Мавританській Іспанії, стає найбільшим містом Європи, перетворившись в головний науковий та інтелектуальний центр континенту. У цю епоху зводиться найграндіозніша архітектурна споруда того часу - гігантська мечеть, багато століть залишалася найбільшим релігійним будовою ісламського світу. І сьогодні "La Mesquita" вражає уяву своїми значними розмірами і красою внутрішнього оздоблення - витончений купол, михраб і зал з понад 800 колон, з'єднаних між собою червоно-жовтими арками і донині викликають захоплення численних відвідувачів.
Поїздка включає в себе огляд мечеті, старого кварталу "Ла Худеріа" і стародавньої синагоги.
 
МАДРИД
Чудова можливість зробити одноденну подорож в Мадрид з узбережжя Коста дель Соль випала зовсім недавно, завдяки появі супершвидкісного поїзда AVE, яка перетинає відстань в майже 600 кілометрів всього за 2 з половиною години в атмосфері максимального комфорту. Столиця Іспанії постає перед нами у всій своїй красі і різноманітті: Мадрид - це унікальне поєднання найбільшого історичного минулого і пульсуючого життя сучасного європейського мегаполісу. Старовинні квартали з їх неповторною середньовічною атмосферою змінюються широкими проспектами з численними бутиками та торговими центрами, а архітектурні ансамблі храмів і палаців і найбільші музеї, що зберігають безцінні шедеври художнього мистецтва, є сусідами з значними пам'ятниками сучасної архітектури і скляними хмарочосами фінансових установ.
Під час нашої екскурсії ви ознайомитеся з найбільш відомими пам'ятками міста. Автобусний маршрут проляже по проспекту Прадо, через площу з фонтаном Нептуна. Зупинимося в парку Ретіро, в якому відвідаємо Кришталевий палац-архітектора Веласкеса. Друга частина поїздки веде повз найбільшою в Іспанії Арени Кориди, в серці сучасного Мадрида - башт Кіо, по Пасео де ла Кастейяно повз найбільшого в світі футбольного стадіону "Сантьяго Бернабеу" .Далі повз одного з символу міста - Фонтана Сибелес до площі Іспанії, з пам'ятником легендарним Дон Кіхоту і Санчо Панса. Пішохідна частина екскурсії складається з відвідування Королівського Палацу, з його пишним оздобленням і розкішним оформленням приміщень. Після обіду в одному з типових ресторанів з традиційною іспанською кухнею у Вас буде вільний час, під час якого ви можете здійснити прогулянку по старовинній частині міста, розташованої навколо мальовничій середньовічної площі Plaza Mayor і площі Puerta Del Sol, або по знаменитій Gran Via, вулиці, де розташовані найбільш престижні комерційні центри міста і безліч бутіків. Завершить наш день в іспанській столиці відвідування всесвітньо відомого музею Прадо.
Надається можливість дводенної подорожі до столиці.
 
ТОЛЕДО
Швидкісний поїзд АVE доставить вас з комфортом всього за два з половиною години в столицю Іспанії. І звідти на автобусі ми вирушаємо в одноденну подорож в Толедо.
"Корона Іспанії і світло всього світу", так колись називали Толедо, древню столицю Іспанії. Місто включений в список Всесвітньої спадщини ЮНЕСКО. Історія і час зберегли його до нашого часу таким, яким він був сотні століть тому. Толедо - справжній дорогоцінний камінь в короні кращих іспанських міст. Неповторний сплав величі, ремісничих мистецтв, духовності і культур різних народів робить Толедо унікальним. Під час понoрамной поїздки Ви зможете побачити головні пам'ятки міста: пам'ятник Альфонсу VI, ворота Бісагра, Алькасар, міст Святого Мартіна. Увійдемо до міста по мосту Алькантара, побудований ще за часів Римської імперії, який веде до головних воріт міста. Далі від головної площі Сокодовер, ми прямуємо до Кафедрального Собору, який є головним храмом Іспанії і шедевром готичної архітектури. Внутрішній простір собору вражає своїми розмірами і багатим декором. У скарбниці собору зберігаються дорогоцінні дарохранильниці. А в музеї, який розташований в ризниці, Ви побачите полотна Ель Греко, Гойї, Веласкеса, Тиціана ... Пройдемо по звивистих вулицях єврейського кварталу і відвідаємо Синагогу дель Трансіто, як свідчення колишнього процвітання євреїв в Толедо і прилеглий до неї музей культури сефардів ( іспанських євреїв). Після обіду в типовому ресторані з національною кухнею, ми відвідаємо монастир Сан Хуан де лос Рейес, заснований королівським подружжям, в стилі полум'яніючої готики.
Завершить наш день вільний час в Мадриді, під час якого Ви можете відвідати центр сучасного мистецтва королеви Софії або художній музей Прадо.
Надається можливість дводенної подорожі в Toледо!
 
ХЕРЕС-КАДІС
Херес-де-ла-Фронтера - легендарний іспанська місто, яке найбільше наочно показує велич іспанської культури і принадність місцевого мистецтва. Херес-де-ла-Фронтера - батьківщина однойменного вина херес. Перші виноградники в місті з'явилися ще при фінікійці, вина Хереса були відомі в Римській Імперії, і навіть при мусульман виноробство в місті процвітало. Також Херес - це батьківщина картезіанської породи коней, яка вважається однією з найстаріших зареєстрованих порід в світі.
По приїзду в місто Вас очікують відвідини знаменитої бодегі "Вільямс і Хамберт", яка протягом понад століття, є виробником однієї з найвідоміших марок хересу і коньяку. Вам розкажуть технологію і процес виробництва чудового вина хересу. Після дегустації Ви зможете побачити справжній кінний балет, який є по істині екзотичним і вражаючим. Рухи коней настільки відточені і граціозні, що створюють враження легкого польоту. Далі ми відвідуємо місто Кадіс - один з найдавніших міст західної Європи. Старовинний фінський місто постає у вигляді оточеного водою півострова, службовця воротами в бухту. Під час панорамної поезки Вас познайомлять з головними визначними пам'ятками міста: римським театром, кафедральним собором, замками Сан Себастіана і Санта Каталіни, площею Іспанії. У вільний час Ви можете відвідати вежу Тавіра, в якій розташована перша в Іспанії "камера оскура" або прогулятися по парку Геновес, c зборами редкіx відoв рослин з Латинської Америки.
 
ГИБЛАРТАР
Поїздка в Гібралтар - це унікальна можливість постеіть останню британську колонію Європи, побачити справжню Англію, не залишаючи Піренейського півострова. З моменту його завоювання в 1704, незважаючи на неодноразові спроби Іспанії повернути стратегічно найважливіший пункт Середземномор'я, Гібралтар досі перебуває під владою Британської Корони.
По приїзду Вас чекає захоплюючий тур на мініавтобусів по легендарної Скелі Гібралтару з відвідуванням сталактитових печер "St. Michael" і панорамного майданчика "Europa Point", з якого відкриваються чудові види на Африку. Тут же знаходиться знаменитий заповідник мавп - єдине місце на всій європейській території, де примати живуть у природних умовах. Здійсніть прогулянку по історичному кварталу з його типово англійської архітектурою та історичними будівлями, серед яких виділяються палац губернатора і головна церква міста - Cathedral of Saint Mary. Як зона безмитної торгівлі Гібралтар пропонує широкі можливості для шопінгу - у вільний час Ви зможете пройтися по головній пішохідній вулиці міста - Main Street з її незліченними магазинами і сувенірними крамничками.
Увага: На екскурсію в Гібралтар необхідно мати при собі закордонний паспорт з діючою мультивізою!
 
ТАНЖЕР
Поїздка в Танжер починається з проїзду по всьому узбережжю Коста дель Соль до міста Тарифи, найпівденнішої точки Європи, де туристів чекає приємна морська прогулянка. Пором проходить всього в декількох кілометрах від Гібралтару і Монте Ачо - знаменитих "геркулесових стовпів". Перед вами відкривається гарна картина розташованого амфітеатром Танжера, що розкинувся на березі мальовничої бухти. Сам Танжер приголомшує будь-якого, не знайомої з арабськими країнами, своєю суєтою, строкатістю і східною екзотикою. Це місто, де сучасні квартали сусідять co старовинними стінами португальської фортеці Касба і з середньовічними вулицями Медіни. Далі Ви відвідуєте ринковий квартал, де Вас чекає обід, що складається зі страв національної кухні. Можливість на кілька годин перенестись з Європейського континенту в Африку, в раннє середньовіччя, відчути себе кочівником, сидячи на верблюді, і побачити місце злиття Атлантики і Середземного моря, перетворила Танжер в одне з найулюбленіших місць для відвідування.
 
РОНДА – МАРБЕЛЬЯ
Поїздка в Ронду починається з відвідин Марбельї - одного з найзнаменитіших курортів Іспанії. Місто знамените не тільки своїми розкішними готелями, фешенебельними ресторанами, гольф-полями і яхт-клуб, але також надзвичайно мальовничим історичним ценром, з його типово Андалузії архітектурою і прекрасними садами. Після пішохідної прогулянки по старовинному кварталу Ви зможете відвідати знаменитий променад "Аvenida del Mar", де виставлені скульптури Сальвадора Далі. За однією з найбільш мальовничих гірських доріг Європи автобус доставить Вас в долину, краса якої привертала людей ще в доісторичні часи. Глибокий обрив, пересічений старовинним мостом ділить місто на дві частини. Стара частина міста, оточена кріпосними стінами, являє собою лабіринт із вузьких, звивистих вуличок прогулянка по яким - незабутня. Ви ознайомитеся з собором, в якому химерно змішалися різні архітектурні стилі: фрагменти мечеті змінюються готичними будівлями, які в свою чергу поступаються місцем ренесансу, а завершує ансамбль чудове пізніше бароко. Пройшовши повз палац Мондрагон, колишньої резиденції губернаторів ікоролей, Ви потрапляєте на оглядовий майданчик звідки відкривається приголомшливий вид на навколишнє місто долину. З моста заввишки в 120 метрів Ви зможете зазирнути у прірву, на дні якої струятсяводи річки. По інший бік обриву Вас очікує візит на найстарішу в Іспанії арену для бою биків, яку називають духовною колискою мистецтва кориди.
 
БЕЛІ ПОСЕЛЕННЯ АНДАЛУСІЇ
Ця поїздка - унікальна можливість ознайомитися з істинною Андалусією, її яскравим колоритом, звичаями, гастрономією і людьми. З нашого готелю автобус прямує в один з наймальовничіших куточків провінції Малага - "Південні Піренеї". Слідуючи по Оливковій дорозі ( "Ruta de Aceite") повз старовинних оливкових плантацій, перед нами відкривається чудова панорама гірських вершин.
Відвідавши фабрику з виготовлення оливкової олії, Ви зможете ознайомитися з технологією виробництва цього продукту, що славиться своєю якістю в усьому світі.
По приїзду в Альфарнатeхо нас чекає пішохідна прогулянка по класичній Андалузії селі з її вузькими вуличками і заквітчаними білосніжними будиночками. Нас зустрічають жителі села з традиційним місцевим напоєм - солодким вином "Малага". Після дегустації гостинні господині запрошують нас покуштувати страви традиційної Андалузії кухні домашнього приготування, де вас чекає різноманітне меню, складене виключно з місцевих продуктів.
Мальовничі ландшафти, чисте гірське повітря, гостинність і привітність місцевих жителів зроблять на Вас незабутнє враження і дозволять по-новому поглянути на цей дивовижний край.
 
АТЛАНТИЧНЕ ПОБЕРЕЖЖЯ
Це поїздка на один з найбільш мальовничий пляжів Іспанії, бухту Болонія. Як правда унікальне місце: дивовижні за красою пляжі з чистого білого піску, заповідні ландшафти, бірюзова вода океану, пустельні дюни, яскраво-зелений килим сосен і чисте цілюще повітря перенесуть Вас в світ незайманої природи і змусять Вас забути про шум цивілізації і міську метушню. По приїзду, ми оглядаємо руїни давньоримського міста Баело Клаудіо, де до сих пір чітко видно обриси храмів, театру, вулиць і площ. Безсумнівно це місто в кінці II століття до н.е., був найважливішим в рамках історії Андалуcіі римської епохи. Окремої згадки заслуговують невеликі ресторанчики на березі океану, в яких можна покуштувати вишукані рибні страви і морепродукти.
 
МАЛАГА
Один з найстаріших міст Іспанії, Малага є столицею однойменної провінції і другим за величиною містом Андалусії. Малага була заснована фінікійцями, a згодом виборювалася карфагенянамі, римлянами, вестготами, маврами і іспанцями, що знайшло відображення в різноманітті стилів архітектури і багатому культурно-історичну спадщину міста. Aмфітеатр, побудований в I в. До н.е. свідчить про високе значення Малаги ще за часів Римської Імперії, палац Alcazaba і старовинна фортеця Gibralfaro є блискучим прикладом мавританської архітектури, а Кафедральний Собор, будівництво якого, почалося в 1528 році, відноситься до одних з найважливіших пам'ятників епохи Відродження на території Іспанії. Малага - батьківщина одного з провідних художників ХХ століття - Пабло Пікассо. Музей Пікассо (Museo Picasso), розташований в самому серці міста, перетворився в одне з найбільш відвідуваних місць на Коста дель Соль, a неподалік, на Plaza de la Merced, розташований Будинок-музей знаменитого художника.