ТуреччинаТуреччина

Екскурсії в Стамбул

АВТОБУСНА ОГЛЯДОВА ЕКСКУРСІЯ ПО МІСТУ
 Групова екскурсія. Початок екскурсії о 10:00 (екскурсія щоденна, за промовчанням надається на другий день після прильоту).
Автобусна екскурсія містом з професійним російськомовним гідом розрахована приблизно на півдня. Оглядова екскурсія – найкращий спосіб знайомства з містом та його основними пам'ятками. Звертаємо вашу увагу, що обід за цією програмою оплачується додатково.
Трансфери з готелю надаються.
Вартість екскурсії - 30 $ з особи.
 
 
ЗНАЙОМСТВО З СТАМБУЛОМ
 Індивідуальна екскурсія з професійним російськомовним гідом у першій половині дня. Надається щодня. Виїзд із готелю приблизно о 08:15-08:45.
До програми включено: відвідування Блакитної мечеті (Мечеті Султана Ахмета), Собору Святої Софії*, площі Іподром та єгипетського базару.
*Собор Святої Софії закритий для відвідування у понеділок. У цей день екскурсію буде замінено на відвідування Цистерни Базиліки.
Екскурсійне обслуговування закінчується у районі Султанахмет. Трансфер до готелю не входить у вартість програми. Усі вхідні квитки у вартість включені.
Вартість екскурсії - 165 $ з особи.
 
СТАМБУЛ ЕПОХИ СУЛТАНА СУЛЕЙМАНА
 Індивідуальна екскурсія з професійним російськомовним гідом. Надається щодня.
Виїзд із готелю приблизно о 13:15-13:45. Виїзд назад приблизно о 17:00.
До програми включено: відвідування палацу Топкапи* та мечеті Султана Сулеймана.
*Палац Топкапи закритий для відвідування у вівторок. Екскурсія буде замінена на відвідування парку мініатюр і кафе Pierre Loti.
Трансфер до готелю включено у вартість. Усі вхідні квитки у вартість включені.
Вартість екскурсії - 165 $ з особи.
 
 
ВІЗАНТІЙСЬКА І ОСМАНСЬКА СПАДЧИНА
 Індивідуальна екскурсія. Початок екскурсії о 09:00 (екскурсія щоденна, за промовчанням надається на другий день після прильоту).
Відвідування площі Іподром, Блакитна мечеть, Собор Св.Софії*, вільний час для обіду. Після обіду відвідування палацу Топкапи*.
Екскурсія розрахована приблизно на 6,5 – 7 годин.
Трансфери за програмою, послуги професійного російськомовного гіда, всі вхідні квитки (крім гарему до Топкапів), а також обід включені у вартість туру.
 
*Звертаємо вашу увагу, що Собор Св. Софії закритий у понеділок, а палац Топкапи - у вівторок. У ці дні замість тієї чи іншої визначної пам'ятки туристи відвідають Цистерну Базиліка.
Вартість екскурсії - 105 $ з особи.
 
КРУЇЗ ПО БОСФОРУ
Індивідуальна екскурсія з професійним російськомовним гідом на півдня. Надається щодня.
Виїзд із готелю о 13:15-13:45.
Круїз Босфором на регулярному поромі, огляд фортеці Румелі (без відвідування), відвідування єгипетського базару (всі дні, крім неділі).
Екскурсійне обслуговування закінчується в районі Султанахмета, трансфер до готелю надається.
Вартість екскурсії - 165 $ з особи.
 
 
 
БОСФОРСЬКИЙ МІСТ І ПАЛАЦ ДОЛМАБАХЧЕ
 Індивідуальна екскурсія з професійним російськомовним гідом на півдня. Надається щодня.
Виїзд із готелю приблизно о 13:15-13:45. Виїзд назад приблизно о 17:00.
До програми включено: відвідування Палацу Долмабахче*, Босфорського мосту, гори Чамлика (найвищої точки міста).
*Палац Долмабахче закритий для відвідування по понеділках та вівторках. Цими днями екскурсія буде замінена на відвідування парку мініатюр та кафе Pierre Loti.
Трансфер до готелю включено у вартість. Усі вхідні квитки у вартість включені.
Вартість екскурсії - 170 $ з особи.
 
КРУЇЗ ПО БОСФОРУ І  ПАЛАЦ  ДОЛМАБАХЧЕ
 Індивідуальна екскурсія з професійним російськомовним гідом на весь день. Надається щодня.
Виїзд із готелю приблизно о 08:15-08:45. Закінчується приблизно о 17:00.
У програму включено: Круїз Босфором на регулярному поромі, огляд фортеці Румелі (без відвідування), відвідування єгипетського базару (всі дні, крім неділі), Палац Долмабахче*, Босфорський міст, гора Чамлика (найвищої точки міста).
*Палац Долмабахче закритий для відвідування по понеділках та вівторках. Цими днями екскурсія буде замінена на відвідування парку мініатюр та кафе Pierre Loti.
Трансфер до готелю включено у вартість. Всі вхідні квитки та обід у вартість включені.
Вартість екскурсії - 275 $ з особи.
 
ТУРЕЦКАЯ НОЧЬ
 Виїзд із готелю приблизно о 19:30-20:15. Завершення екскурсії – приблизно о 23:30. Трансфер до готелю також включено у вартість.
Відвідування нічного клубу (розважальна програма, жива музика, шоу танців живота, національні танці тощо). Вечеря та прохолодні чи алкогольні напої (вино чи пиво) включені у вартість.
Вартість екскурсії - 85 $ з особи.
 
 
ТЕРМАЛЬНІ ДЖЕРЕЛА ДО ЯЛОВА
 Групова екскурсія. Виїзд із готелю о 07:00. Прибуття на Термальні джерела до Ялова о 10:00 (трансфер займає близько 3 години). Перебування на Термальних джерелах у період з 10:00 до 14:00, що включає: купання у відкритому та критому басейнах, турецька лазня (хамам), сауна. Обід включено у вартість. Зворотний трансфер до готелю з Ялова до Стамбула о 14:00. Прибуття до готелю 17:00–18:00.
Курорт "Ялова" розташувався в мальовничій гірській ущелині. До складу води входять хлористий натрій, сульфат кальцію та фториди. Температура на виході із джерела становить 57-60°С.
Термальна вода дуже ефективна при лікуванні ревматизму, поліартриті, шлункових захворювань, особливо при нетравленні шлунка, алергії, неурологічних захворюваннях та захворюваннях серцево-судинної системи, урологічних порушеннях та хворобах, пов'язаних з порушенням обміну речовин.
Температура води у відкритому басейні завжди близько 40 ° С, що сприятливо позначається на організмі при купанні.
В Ялова пропонується лікування захворювань на основі комплексного застосування басейнів та ванн, підводного та простого масажу, курсу прийому води всередину, відвідування турецької лазні та сауни.
Вартість екскурсії - 100 $ з особи.