ЄгипетЄгипет

Ель-Гуна

Ель-Гуна не схожа на інші курорти Єгипту, її називають ще Венецією на Червоному морі. Різнобарвні готелі розташовані на островах, які з'єднані між собою містками та переходами, каналами курсують невеликі човни. Ель-Гуна - місце для респектабельного, спокійного та приємного відпочинку.
 
ГОТЕЛІ
В Ель Гуні немає висотних готелів, замість них — затишні котеджі, які пропонують гостям високий рівень комфорту та сервісу. Усі готелі мають спільну інфраструктуру розваг. Туристи безкоштовно користуються мікроавтобусами та човнами для переміщення курортом.
 

Тільки 2 готелі – Сlub Med та Movenpick Resort – мають прямий вихід до моря, від інших потрібно плисти до пляжу на човні.
 
ПЛЯЖІ
Пляжі курорту – одні з найчистіших у світі. Вони довгі та широкі, з чистим та м'яким піском. Більшість готелів Ель Гуни створили власні невеликі лагуни.
 
Екскурсії
Поїздки в Каїр та Луксор, у селище бедуїнів, подорож на яхті на коралові острови, джип-сафарі, шоу «Арабська ніч», прогулянка на акваскопі.
 
РОЗВАГИ
В Ель Гуні можна зайнятися віндсерфінгом, сноркелінгом, картингом, пограти в пляжний волейбол, футбол. А на любителів підводного плавання неподалік Ель-Гуни чекають затонули кораблі. Особлива гордість Ель-Гуни – фешенебельний гольф-клуб.
Також можна відвідати акваріум.
До послуг відпочиваючих ресторани, кафе, кінотеатр, дискотеки. На пляжах постійно влаштовуються вечірки та барбекю просто неба.
 

Ель-Гуна з її мілководдям і вітрами - відмінне місце для кайтсерфінгу.