АргентинаАргентина

Ель Калафате

На центральній вулиці Авеніда Лібертадор людно, багато ресторанів та сувенірних магазинів. Але варто відійти від неї на пару кварталів – і Ви потрапляєте на сільські вулички, де замість автомобілів побачите коней. Особливо жваво тут у січні та лютому, коли велика кількість туристів приїжджає відвідати Національний парк Лос Гласіарес (Pargue Nacional Los Glaciares). На його території 13 льодовиків, які спускаються з гір у прозорі води озер В'єдма (Viedma) та Арджентіно. Найбільший з них і продовжує постійно рости і змінюватися – Періто Морено (Perito Moreno).
 
Трохи на північ від льодовиків у тому ж національному парку знаходиться гора Фітц Рой (Fitz Roy, 3405 м), одна з наймальовничіших гірських вершин на планеті. Між її двома конусоподібними вершинами постійно клубочиться серпанок, тому мовою теуельче ця гора називалася чальтен - «гора, яка палить». Це місце ще називають столицею аргентинського трекінгу, настільки великою популярністю користуються різноманітні маршрути в парку.
 
КЛІМАТ
Континентальний, сухий та прохолодний. Середня температура січня тут +13°С, у липні – близько +1°С. Протягом року дощів мало, випадає близько 200 мм опадів.
 
Рекомендований одяг: тут не обійтися без теплого одягу та зручного туристичного взуття.